Terenuri cu poten?ial zona CARREFOUR /LEMS /ZEN Residence

398.000 €
199 € / mp

Carrefour, Constanţa

Suprafață teren:
2.000 mp

Descriere teren

Cod Agent: D1 Agentia Imobiliara DANICRIS va propune spre vanzare o oportunitate excelenta de investitie, constand in doua loturi de teren, situate in imediata vecinatate a CARREFOUR LEM'S ZEN Residence, intr-o zona cu dezvoltare accelerata.Detalii teren:Suprafata totala: 2.000 mpPosibilitate de parcelare: 2 x 1.000 mpDeschidere: 20 mlAdancime: 100 mlTeren intravilanReglementari urbanistice:Plan Urbanistic Zonal aprobatRegim de inaltime: P+3Destinatii permise:locuinte unifamiliale / colectiveactivitati comerciale cu program limitatservicii si birouriAvantaje:Pozitionare excelenta, intr-o zona cu trafic si vizibilitate foarte bunaVecinatate cu proiecte rezidentiale si comerciale consacrateAcces facil catre principalele artereActe la zi Pret: 199 euro/mp negociabil Imaginile sunt cu titlu orientativ si nu apartin : Pentru detalii si programare vizionare, sunati la tel cu codul agent D1.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 19 Aprilie 2026 ID anunț: 1546810
Suprafață teren: 2.000 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Carrefour [43C 100C]
Mijloace transport aprox. 212 m
transport
Statia Carrefour, autobuzele 100C, 43C
Mijloace transport aprox. 227 m
transport
Sere[3 43C 100C]
Mijloace transport aprox. 310 m
transport
Sere[3 43C 100C]
Mijloace transport aprox. 420 m
Școală
education
Baza nautica UMC
Învățământ aprox. 937 m
education
Şcoala Gimnazială n. 38 "Dimitrie Cantemir"
Învățământ aprox. 1141 m
education
Grădiniţă cu orar prelungit
Învățământ aprox. 1174 m
education
Liceul George Călinescu
Învățământ aprox. 1211 m
Recreere
shopping
Selgros
Supermarket/Mall aprox. 176 m
shopping
Centrul Comercial Tom
Supermarket/Mall aprox. 327 m
parks
Parc
Recreere aprox. 643 m
restaurants
Taverna Sarbului
Restaurante aprox. 1039 m

Proprietăți similare

Teren de 3670 mp, în Centură
367.000 €
Constanța, Centură
3.670 mp teren
Teren de 912 mp, în Primo
399.500 €
Constanța, Primo
Teren de 2560 mp, în Nord
384.000 €
Județul Constanța, Năvodari
2.560 mp teren
Teren de 870 mp, în Central
398.000 €
Județul Constanța, Ovidiu
870 mp teren
Teren de 10000 mp, în Lumina
360.000 €
Județul Constanța, Lumina
10.000 mp teren
Teren de 1845 mp, în Central
400.000 €
Județul Constanța, Costinești