Proprietar
Proprietăți unice: 43
Proprietari: 7
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

320.000 €
802.01 € / mp

Teren intravilan de vânzare Constanța, zona Cen ...

Central, Constanța

399 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

188.868 €
156.090 €
665.03 € / mp

Teren cu fundatie Intravilan - Constanta Centra ...

Central, Constanța

284 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

2.420.000 €
1,106.03 € / mp

2188 mp - Proiect S+P+4 | 62 apartamente 2/3/4 ...

Central, Constanța

2.188 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

700.000 €
24.14 € / mp

Teren extravilan

Central, Constanța

29.000 mp teren
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
8

200.000 €
800 € / mp

TEREN 250MP | CENTRAL | B-DUL MAMAIA

Central, Constanța

250 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

2.660.000 €
700 € / mp

Casa Casatoriilor, teren deosebit 3800 mp

Central, Constanța

3.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
14

4.163.912 €
1,512.50 € / mp

Vedere frontala la mare, deschidere 40m ,str Em ...

Central, Constanța

2.753 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă

134.155 €

Teren extravilan de vanzare in zona Bisericii S ...

Central, Constanța

f.s. 21 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

25.888 €
63.61 € / mp

Valu Lui traian ,teren 407 mp intravilan deschi ...

Central, Constanța

407 mp
407 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

98.000 €
14 € / mp

Teren 7000 m2 in apropiere de Nibiru ( Tuzla - ...

Central, Constanța

7.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

45.000 €

Teren de vanzare situat in zona Sere Heliport, ...

Central, Constanța

f.s. 25 m
Agenție

1 lună în urmă
6

35.000 €
87.50 € / mp

Poiana -Teren intravilan de vanzare, acces asfa ...

Central, Constanța

400 mp
400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

750.000 €
1,295.34 € / mp

VAND/INCHIRIEZ TEREN 579mp +SPATIU COMERCIAL 42 ...

Central, Constanța

579 mp
579 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.870.000 €
129.86 € / mp

CET ,Teren ideal hale , depozitare , service ,

Central, Constanța

14.400 mp
14.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

27.000 €
90 € / mp

Teren de vanzre in Ovidiu

Central, Constanța

300 mp
300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

170.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare in Constanta

Central, Constanța

3.400 mp
3.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

175.000 €
35 € / mp

Teren intravilan Costinesti

Central, Constanța

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

125.000 €

Teren Intravilan situat in zona Anadalchioi - C ...

Central, Constanța

f.s. 10 m
Agenție

2 luni în urmă
5

6.000.000 €
642.33 € / mp

Teren Intravilan 9341 MP + Constructie 5624 MP ...

Central, Constanța

9.341 mp
9.341 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

897.750 €
1,050.00 € / mp

Teren 855 mp Mamaia zona Iaki, deschidere 16 m ...

Central, Constanța

855 mp
855 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

780.000 €
150 € / mp

Vand teren intravilan Constanta 5200 mp str. Da ...

Central, Constanța

5.200 mp
5.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

245.000 €
280.000 €
490 € / mp

Teren intravilan Constanta zona Compozitori

Central, Constanța

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

165.000 €
55 € / mp

Vand teren 3000mp str Septimius Severus zona re ...

Central, Constanța

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

1.674.000 €
80 € / mp

Vanzari terenuri in Constanta

Central, Constanța

20.925 mp
20.925 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

85.000 €
170 € / mp

KM 5 - Veterani - Teren Intravilan | 500 MP

Central, Constanța

500 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

238.000 €
106.25 € / mp

Teren Strategic in Lumina - deschidere la 3 str ...

Central, Constanța

2.240 mp
2.240 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

10.000 €
25 € / mp

Teren 400 mp zona sere Constanta

Central, Constanța

400 mp
400 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

169.000 €
50.57 € / mp

Teren 3342 mp intravilan cu PUZ si CU- zona Hor ...

Central, Constanța

3.342 mp
3.342 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

350.000 €
350 € / mp

Teren de vanzare in Mamaia Nord zona Tabara

Central, Constanța

1.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

103.000 €
206 € / mp

Teren de vanzare 500mp in Veterani, Constan?a

Central, Constanța

500 mp
500 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în centrul Constanței

Centrul Constanței este o zonă vibrantă, cunoscută pentru proximitatea sa față de plajă și atracțiile turistice, precum și pentru accesibilitatea la transportul public. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 244.000 euro, cu oferte care încep de la 8.000 euro, ceea ce reflectă o piață de înaltă calitate.
  • Prețuri maxime: Terenurile pot ajunge până la 3.441.250 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Comparativ cu media națională: Prețul mediu din Constanța este semnificativ mai mare decât media națională de 100.489 euro, indicând o cerere ridicată în zonă.
  • Accesibilitate: Zona este considerată de lux, având un nivel de accesibilitate ridicat pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate pe piață: Terenurile rămân online în medie 165 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Centrul Constanței reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții imobiliare, având în vedere cererea constantă și potențialul de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi terenurile disponibile în această zonă atractivă?