Proprietar
Proprietăți unice: 11
Proprietari: 8
Agenție

2 luni în urmă
3

25.000 €
106.38 € / mp

Teren Intravilan Constanta / Bulevardul Tomis/B ...

Exterior Vest, Constanța

235 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
4

700.000 €
70 € / mp

Teren 10.000 mp Constanta - Valu Traian

Exterior Vest, Constanța

10.000 mp teren
f.s. 44 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

60.000 €
15 € / mp

Teren de vânzare I. C. Brătianu spre ...

Exterior Vest, Constanța

4.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
4

350.000 €
70 € / mp

Teren spațiu depozite/producție/service cu PUZ ...

Exterior Vest, Constanța

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

7.200 €
0.72 € / mp

Vand 10 ha teren extravilan, Dobromir, jud Cons ...

Exterior Vest, Constanța

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

16.000 €
4 € / mp

Teren intravilan Somova

Exterior Vest, Constanța

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

8.000 €
9.30 € / mp

Teren 860 mp Constanta 10 mp

Exterior Vest, Constanța

860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

12 €
0 € / mp

Vand 8 hectare intravilan

Exterior Vest, Constanța

80.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

88.000 €
84.62 € / mp

Teren intravilan - vedere la mare - Plaja Corbu ...

Exterior Vest, Constanța

1.040 mp
1.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

66.000 €
100 € / mp

Teren DN Constanta - Cumpana 660mp

Exterior Vest, Constanța

660 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

74.500 €
149 € / mp

Teren situat in Km5 (Veterani), supratafa 500 m ...

Exterior Vest, Constanța

500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
10

1.250.000 €
34.81 € / mp

Teren industrial de vanzare, zona Poarta 7, Con ...

Sud, Constanța

La ~5km distanță

35.912 mp
35.912 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

78.000 €
65 € / mp

Teren intravilan Tuzla zona spre mare, 1200 mp, ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

71.400 €
85 € / mp

Teren intravilan Tuzla zona spre Mare

Central, Constanța

La ~5km distanță

840 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

98.000 €
14 € / mp

Teren 7000 m2 in apropiere de Nibiru ( Tuzla - ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

1.674.000 €
80 € / mp

Vanzari terenuri in Constanta

Central, Constanța

La ~5km distanță

20.925 mp
20.925 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

45.000 €

Teren de vanzare situat in zona Sere Heliport, ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

8 €
0 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Constanța

La ~5km distanță

17.402 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

320.000 €
160 € / mp

Teren de vanzare in Constanta zona Carrefour

Nord, Constanța

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

10.000 €
25 € / mp

Teren 400 mp zona sere Constanta

Central, Constanța

La ~5km distanță

400 mp
400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

238.000 €
106.25 € / mp

Teren Strategic in Lumina - deschidere la 3 str ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

2.240 mp
2.240 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

245.000 €
280.000 €
490 € / mp

Teren intravilan Constanta zona Compozitori

Central, Constanța

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

897.750 €
1,050.00 € / mp

Teren 855 mp Mamaia zona Iaki, deschidere 16 m ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

855 mp
855 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

6.000.000 €
642.33 € / mp

Teren Intravilan 9341 MP + Constructie 5624 MP ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

9.341 mp
9.341 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

780.000 €
150 € / mp

Vand teren intravilan Constanta 5200 mp str. Da ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

5.200 mp
5.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

75.000 €
75 € / mp

Vanzare 1000 mp teren localitate 2MAI, CONSTANT ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

Ieri
2

500.000 €
38.10 € / mp

TEREN VARIANTA OVIDIU CONSTANTA 38 /mp

Vest, Constanța

La ~5km distanță

13.125 mp
13.125 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

75.000 €

Vanzare 1000 mp teren localitate 2MAI, CONSTANT ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

Agenție

6 zile în urmă
1

240.000 €
480 € / mp

Vand Teren Intravilan, Constanta, Cartier Compo ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

450.000 €
90 € / mp

Teren industrial in Constanta 5000 mp cu PUD ap ...

Vest, Constanța

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren