Oportunitate excelenta-Teren intravilan , COMANDAU

80.000 €
1.99 € / mp

Comandău, Judeţul Covasna

Suprafață teren:
40.250 mp

Descriere teren

Oportunitate excelenta de investit, aproape de statiunea Covasna! Va prezentam spre vanzare un teren intravilan generos , situat intr-o zona de munte pitoreasca, la doar 20 min de statiunea balneara Covasna, ideal pentru dezvoltare rezidentiala, turistica sau recreativa. - Localizare excelenta - liniste, aer curat, privelisti spectaculoase,in vecinatatea Manastirii Prodromita. - Accesibil - drum in apropiere, utilitati (curent, apa) la marginea proprietatii; - Teren intravilan - pretabil pentru constructii de cabane, pensiuni, retreat-uri; - Posibilitate de parcelare , ideale pentru dezvoltari etapizate. Proprietatea are o forma regulata, este usor accesibila si beneficiaza de cadru natural superb, ceea ce o face ideala pentru proiecte de tip eco-village, resort montan sau locuinte de vacanta. Datorita pozitionarii strategice intre natura si facilitatile statiunii Covasna, terenul are un potential imobiliar si turistic ridicat. Daca te-am facut curios de pozitionarea acestui teren, nu ezita sa suni si sa programam o vizionare! Telefon: Email: Site: https://
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 08 Mai 2026 ID anunț: 633697
Suprafață teren: 40.250 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren extravilan de 9637 mp, în Sărămaș
85.900 €
Județul Covasna, Sărămaș
9.637 mp teren
Fâneață
Teren de 3900 mp, în Comandău
78.000 €
Județul Covasna, Comandău
3.900 mp teren
Teren de 2000 mp, în Comandău
80.000 €
Județul Covasna, Comandău
2.000 mp teren