Proprietăți unice: 9
Proprietari: 0
Agenție

8 luni în urmă
1

99.999 €
30.14 € / mp

Teren Intravilan de vanzare

Comandău

3.318 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
9

16.500 €
22 € / mp

Teren intravilan, 750 mp în loc.Comandău, jud. ...

Comandău

750 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
1

78.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vânzare, 3900mp în Comandău ...

Comandău

3.900 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

85.800 €
15.60 € / mp

FILM! Context favorabil:Teren intravilan, 5.500 ...

Comandău

5.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

200.000 €
18.53 € / mp

Comandau: Teren Intravilan cu Potențial Ui ...

Comandău

10.791 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

80.000 €
40 € / mp

TEREN INTRAVILAN de vanzare-COMANDAU,pe malul r ...

Comandău

2.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
13

13.500 €
2.70 € / mp

Teren extravilan 5000 MP Comandau

Comandău

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
1

78.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 3900mp in Comandau ...

Comandău

3.900 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

10 luni în urmă
5

80.000 €
1.99 € / mp
1.698.000 €

Oportunitate excelenta-Teren intravilan , COMAN ...

Comandău

40.250 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
7

42.000 €
6.46 € / mp

FILM! Teren intravilan, 6.500 mp, Papauti, Cova ...

Păpăuți

La ~10km distanță

6.500 mp teren
f.s. 240 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

15.000 €
16.67 € / mp

900mp teren intravilan, cu paramentri de constr ...

Păpăuți

La ~10km distanță

900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă

42.000 €

FILM! Teren intravilan, 6.500 mp, Papauti, Cova ...

Păpăuți

La ~10km distanță

f.s. 240 m

Agenție

4 luni în urmă
5

63.920 €
18.90 € / mp

Teren intravilan de vânzare în P&#259 ...

Păpăuți

La ~10km distanță

3.382 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
4

350.000 €
35 € / mp

Teren parțial intravilan de vânzare & ...

Covasna

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

48.830 €
38 € / mp

FILM! 1.285 mp teren, areal ozonat, langa parti ...

Sud-Est, Covasna

La ~10km distanță

1.285 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
8

39.800 €
9.48 € / mp

FILM! In areal linistit, acces facil, 4.200 mp ...

Central, Covasna

La ~10km distanță

4.200 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
9

88.000 €
6.29 € / mp

Teren 14.000 mp in statiunea Covasna, ideal pen ...

Periferie, Covasna

La ~10km distanță

14.000 mp teren
f.s. 49 m
Extravilan
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

74.000 €
15.90 € / mp

Teren intravilan 4.655 mp in Covasna zona lini? ...

Central, Covasna

La ~10km distanță

4.655 mp teren
f.s. 38 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
31

39.200 €
14 € / mp

Poienita 2800mp, Covasna, zona hotel Clermont, ...

Central, Covasna

La ~10km distanță

2.800 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
14

72.000 €
34.97 € / mp

FILM! Teren 2.059 mp, intravilan, in zona de ca ...

Central, Covasna

La ~10km distanță

2.059 mp
2.059 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

31.000 €
21.66 € / mp

Film! 1.500 mp teren intravilan, cu documentie ...

Central, Covasna

La ~10km distanță

1.431 mp
1.431 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

30.000 €
57.47 € / mp

Teren Intravilan langa padure Curent & Apa GRAT ...

Central, Covasna

La ~10km distanță

522 mp
522 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

49.000 €
26.94 € / mp

Teren intravilan 1.819 mp loca?ie strategica la ...

Central, Covasna

La ~10km distanță

1.819 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

1 lună în urmă

48.830 €

FILM! 1.285 mp teren, areal ozonat, langa parti ...

Central, Covasna

La ~10km distanță

f.s. 20 m
Agenție

6 luni în urmă
5

27.900 €
34.88 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Covasna!

Central, Covasna

La ~10km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
13

13.500 €
2.70 € / mp

Teren extravilan 5000 MP Comandau

Sud-Est, Covasna

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
1

347.600 €
11 € / mp

Vand teren 31600mp

Central, Covasna

La ~10km distanță

31.600 mp
31.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
9

72.000 €
34.97 € / mp

FILM! Teren pe 2.059 mp, intravilan, in zona de ...

Central, Covasna

La ~10km distanță

2.059 mp teren
f.s. 10 m
Intravilan
Construcții
Agenție

1 lună în urmă

530.000 €

20.000mp teren Proiect investitional rezidentia ...

Central, Covasna

La ~10km distanță

f.s. 122 m
Agenție

1 săptămână în urmă

88.000 €

Teren 14.000 mp in statiunea Covasna, ideal pen ...

Central, Covasna

La ~10km distanță

f.s. 49 m

Terenuri de vânzare în Comandau, Județul Covasna

Comandau, situat în pitoreasca Județul Covasna, este o zonă liniștită, ideală pentru cei care caută o proprietate în natură, departe de agitația urbană. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 85.000 euro, cu oferte ce încep de la 16.500 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 721.000 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 20 euro, cu valori variind între 16 euro/m² și 37 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile au un timp mediu de listare de 155 de zile, indicând o piață stabilă.

Comandau este o alegere excelentă pentru cei care doresc să investească în terenuri, având prețuri accesibile și un mediu natural plăcut. Explorează acum oportunitățile de vânzare în Comandau și găsește-ți terenul ideal!