Proprietar
Proprietăți unice: 20
Proprietari: 2
Agenție

2 zile în urmă
7

1.370.520 €
43.36 € / mp

Proprietate remarcabila: 32.000mp teren, acces ...

Ilieni

31.605 mp
31.605 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
9

24.200 €
48.40 € / mp

Teren intravilan, 500mp, panorama uluitoare, Sa ...

Ilieni

500 mp
500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

133.200 €
18 € / mp

Teren intravilan industrial 7400 MP com. Ilieni ...

Ilieni

7.400 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
2

40.700 €
2.20 € / mp

Teren extravilan de vânzare în Ilieni ...

Ilieni

18.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
7

319.900 €
3.50 € / mp

Zona de agrement cu doua lacuri Brasov

Ilieni

91.400 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
6

58.000 €
10 € / mp

Film! Teren de 5.800 mp, Dobolii de Jos, Covasn ...

Ilieni

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

42.500 €
62.41 € / mp

Teren intravilan/Gradina in Sancraiu (Sfantu Gh ...

Ilieni

681 mp
681 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

70.000 €
30.11 € / mp

Vand teren construibil intravilan utilitati dru ...

Ilieni

2.325 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

119.000 €
34.95 € / mp

Teren intravilan 3405 mp PUZ aprobat, front 60 ...

Ilieni

3.405 mp
3.405 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

85.000 €
54.84 € / mp

Teren intravilan 1558 mp cu PUZ zona Szalomer

Ilieni

1.550 mp
1.550 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

48.000 €
40 € / mp

FILM!Teren intravilan cu priveliste, Sancraiu, ...

Ilieni

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

58.000 €
10 € / mp

Film! Teren de 5.800 mp, Dobolii de Jos, Covasn ...

Ilieni

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

21.960 €
45 € / mp

FILM! Liniste si aer curat in proximitatea Muni ...

Ilieni

488 mp
488 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

1.370.520 €
43.36 € / mp

Proprietate remarcabila: 32.000mp teren, acces ...

Ilieni

31.605 mp
31.605 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

214.650 €
4.50 € / mp

Teren intravilan agricol.

Ilieni

47.700 mp
47.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
12

35.000 €
67.31 € / mp

Teren intravilan 520 mp cu casuta din lemn,zona ...

Ilieni

520 mp
520 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

9.000 €
1.50 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Dobolii de Jos!

Ilieni

6.000 mp
6.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

7.500 €
1.50 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Dobolii de Jos, ...

Ilieni

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
10

90.000 €
14.41 € / mp

Suprafata intravilana pe 6.425 mp, oportunitate ...

Ilieni

6.245 mp
6.245 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

90.000 €
20 € / mp

FILM! Confortabila ariere, 4.500 mp, arbori rod ...

Ilieni

4.500 mp
4.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă

90.000 €

Suprafata intravilana pe 6.425 mp, oportunitate ...

Dobolii de Jos

La ~5km distanță

f.s. 21 m
Agenție

9 luni în urmă
3

27.000 €
33.000 €
25 € / mp

De vanzare teren intravilan 1.080 mp cu utilita ...

Dobolii de Jos

La ~5km distanță

1.080 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

1 lună în urmă

58.000 €

Film! Teren de 5.800 mp, Dobolii de Jos, Covasn ...

Dobolii de Jos

La ~5km distanță

f.s. 25 m

Agenție

1 lună în urmă

58.000 €

Film! Teren de 5.800 mp, Dobolii de Jos, Covasn ...

Dobolii de Jos

La ~5km distanță

f.s. 25 m
Agenție

2 luni în urmă

90.000 €

Suprafata intravilana pe 6.425 mp, oportunitate ...

Dobolii de Jos

La ~5km distanță

f.s. 21 m
Agenție

Mai mult de un an
10

90.000 €
14.41 € / mp

Suprafata intravilana pe 6.425 mp, oportunitate ...

Dobolii de Jos

La ~5km distanță

6.245 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

19.500 €
20.66 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Doboli ...

Dobolii de Jos

La ~5km distanță

944 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

58.000 €
10 € / mp

Film! Teren de 5.800 mp, Dobolii de Jos, Covasn ...

Dobolii de Jos

La ~5km distanță

5.800 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
19

90.000 €
14.41 € / mp

Suprafata intravilana pe 6.425 mp, oportunitate ...

Dobolii de Jos

La ~5km distanță

6.245 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă

35.000 €

Teren intravilan 520 mp cu casuta din lemn,zona ...

Sâncraiu

La ~5km distanță

f.s. 28 m

Terenuri de vânzare în Ilieni, Județul Covasna

Ilieni, situat în Județul Covasna, este o zonă liniștită, ideală pentru cei care caută un loc de refugiu în natură. Această localitate oferă oportunități excelente pentru investiții în terenuri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 40.000 euro, cu oferte ce încep de la 31.900 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 319.900 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Accesibilitate: Aproximativ 14% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face din Ilieni o opțiune atractivă pentru investitori.
  • Dimensiuni și prețuri pe metru pătrat: Prețul pe metru pătrat variază între 2 și 41 euro, cu o medie de 14 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, indicând o piață stabilă.

Ilieni reprezintă o alegere excelentă pentru cei care doresc să investească în terenuri la prețuri accesibile, într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din Ilieni? Nu rata cele mai noi oferte!