Proprietăți unice: 9
Proprietari: 0
Agenție

5 zile în urmă

900.000 €

FILM! 25.400mp teren Complex agrozootehnic cu t ...

Boroșneu Mare

f.s. 295 m
Agenție

1 lună în urmă
5

12.500 €
11.16 € / mp

Teren 1.120 mp,Dobolii de Sus:liniste,aer curat ...

Boroșneu Mare

1.120 mp
1.120 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

900.000 €

FILM! 25.400mp teren Complex agrozootehnic cu t ...

Boroșneu Mare

f.s. 295 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
7

67.800 €
14.03 € / mp

FILM! Oaza ta de liniste pe 4.900mp teren intra ...

Boroșneu Mare

4.831 mp
4.831 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

83.840 €
20 € / mp

Teren intravilan de vanzare in ?ufalau!

Boroșneu Mare

4.192 mp
4.192 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

900.000 €

FILM! 25.400mp teren Complex agrozootehnic cu t ...

Boroșneu Mare

f.s. 295 m
Agenție

2 luni în urmă
7

59.900 €
16.81 € / mp

Teren intravilan de vanzare in ?ufalau!

Boroșneu Mare

3.563 mp
3.563 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

12.500 €
11.16 € / mp

Teren 1.120 mp,Dobolii de Sus:liniste,aer curat ...

Boroșneu Mare

1.120 mp
1.120 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
4

26.000 €
30.02 € / mp

Teren intravilan in Boro?neul Mare Panorama sup ...

Boroșneu Mare

866 mp teren
f.s. 54 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă

67.800 €

FILM! Oaza ta de liniste pe 4.900mp teren intra ...

Țufalău

La ~5km distanță

f.s. 29 m
Agenție

1 lună în urmă
7

83.840 €
20 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Ț ...

Țufalău

La ~5km distanță

4.192 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

67.800 €
14.03 € / mp

FILM! 4.900mp teren intravilan, cu casa, in Tuf ...

Țufalău

La ~5km distanță

4.831 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

32.600 €
14.73 € / mp

Teren intravilan, pe 2.213 mp, in Aninoasa, Cov ...

Aninoasa

La ~5km distanță

2.213 mp teren
f.s. 29 m
Intravilan
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

17.800 €
38.53 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Aninoa ...

Aninoasa

La ~5km distanță

462 mp teren
Fâneață
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
10

8.900 €
10.91 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Le&#53 ...

Leț

La ~5km distanță

816 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

4 săptămâni în urmă

12.500 €

Teren 1.120 mp,Dobolii de Sus:liniste,aer curat ...

Dobolii de Sus

La ~5km distanță

f.s. 15 m
Agenție

1 lună în urmă

12.500 €

Teren 1.120 mp,Dobolii de Sus:liniste,aer curat ...

Dobolii de Sus

La ~5km distanță

f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

12.500 €
11.16 € / mp

Teren 1.120 mp,Dobolii de Sus:liniste,aer curat ...

Dobolii de Sus

La ~5km distanță

1.120 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

14.640 €
40 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Moac?a, in aprop ...

Moacșa

La ~5km distanță

366 mp
366 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

275.000 €
11 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Moac&# ...

Moacșa

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
4

77.000 €
1.68 € / mp

De vanzare teren arabil 4,58 ha, Moac?a, Covasn ...

Moacșa

La ~5km distanță

45.800 mp teren
f.s. 65 m
Agenție

3 luni în urmă
5

90.000 €
1.80 € / mp

5 Ha | Teren extravilan | Langa Fabrica Reci

Moacșa

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
10

23.500 €
29.97 € / mp

FILM!Teren intravilan,remarcabil areal,lacul Pa ...

Moacșa

La ~5km distanță

784 mp
784 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 23,500 € și 25.000 €
Agenție

2 luni în urmă
9

44.900 €
16.79 € / mp

Teren par?ial intravilan de vanzare in Padureni ...

Moacșa

La ~5km distanță

2.675 mp
2.675 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

25.000 €

FILM!Teren intravilan,remarcabil areal,lacul Pa ...

Moacșa

La ~5km distanță

f.s. 36 m
Agenție

3 luni în urmă
5

90.000 €
18,000.00 € / mp

5 Ha | Teren extravilan | Langa Fabrica Reci

Moacșa

La ~5km distanță

5 mp
5 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

41.500 €

FILM!Terenuri intravilane,3 parcele, remarcabil ...

Moacșa

La ~5km distanță

f.s. 86 m
Agenție

1 lună în urmă
11

17.800 €
38.53 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Aninoasa!

Reci

La ~5km distanță

462 mp
462 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

0 €

De vanzare terenuri intravilane in Reci

Reci

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
7

194.000 €
2.60 € / mp

Teren extravilan de vanzare

Reci

La ~5km distanță

74.615 mp teren
Extravilan
Agricol

Terenuri de vânzare în Borosneu Mare, Județul Covasna

Borosneu Mare, situat în pitoreasca zonă a Județului Covasna, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de terenuri de vânzare. Această localitate este cunoscută pentru peisajele sale naturale și liniștea specifică zonei montane. Imoradar24.ro a analizat piața, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 900.000 euro, cu oferte care încep de la 13.000 euro, ceea ce indică o piață de înaltă clasă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 9.000 m², oferind ample posibilități pentru dezvoltări.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul pe metru pătrat variază între 1 euro și 100 euro, cu un preț mediu de 35 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 170 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.

Borosneu Mare reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri cu potențial de dezvoltare în mijlocul naturii. Dacă ești interesat de oportunitățile din această zonă, explorează acum terenurile de vânzare!