Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
Ieri
- Proprietar
- Comision 0%
Teren de 668 mp, în Chișoda
66.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
98.80 €
/ mp
Chişoda, Judeţul Timiş
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vand teren 668 mp cu servitute in Chi?oda ,str Crangului 34. Pre? 66.000 euro. ID anun? : 1759841793
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1653155
Suprafață teren:
668 mp