Teren intravilan de vanzare la Cenad

60.000 €
18.60 € / mp

Cenad, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
3.225 mp

Descriere teren

Agen?ia Imobiliara Sannicolau Mare va ofera in exclusivitate un teren generos situat in Cenad, jude?ul Timi? ideal pentru investi?ie sau dezvoltare! Agen?ia Imobiliara Sannicolau Mare va ofera in exclusivitate un teren generos situat in Cenad, jude?ul Timi? ideal pentru investi?ie sau dezvoltare! Loca?ie: Cenad, nr. 820, 821 & 822 Suprafa?a totala: 3.225 mp Front stradal: 57 metri acces excelent! Teren pregatit pentru activita?i diverse: Pietruit cu piatra concasata acces facil pentru camioane ?i utilaje Imprejmuit cu gard bordurat din sarma Dotat cu por?i metalice Pre?: 60.000 Ideal pentru depozitare, activita?i industriale u?oare sau construc?ie! Consultan?a bancara gratuita! Ionel Ghilencea 07 arata numarul ID anun? : 1779445014
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1655111
Suprafață teren: 3.225 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă

Proprietăți similare

Teren de 661 mp, în Giroc
55.000 €
Județul Timiș, Giroc
661 mp teren
Teren în Giroc
60.610 €
Județul Timiș, Giroc
Teren de 750 mp, în Sânmihaiu Român
63.750 €
Județul Timiș, Sânmihaiu Român
750 mp teren
Teren de 718 mp, în Săcălaz
62.000 €
Județul Timiș, Săcălaz
718 mp teren
Teren de 680 mp, în Central
64.600 €
Timișoara, Central
680 mp teren
Teren intravilan de 789 mp, în Moșnița Nouă
65.000 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
789 mp teren
Teren în Giroc
55.000 €
Județul Timiș, Giroc
Teren de 551 mp, în Giroc
60.610 €
Județul Timiș, Giroc
551 mp teren