Vand teren intravilan

38.000 €
50 € / mp

Becicherecu Mic, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
760 mp

Descriere teren

Proprietar vand 3 terenuri intravilan(e) in zona de case, aproape de centrul comunei, ideal pentru locuinta, vecini civilizati si magazin in apropiere + pomi ornamentali. Terenul provine din dezmembrat fiecare parcela Cf. Top nr. Cad. Suprafata: teren 1) 760 mp; F.S.= 19 m ; Teren 2) 754 mp F.S.=19 m Teren 3) 748 mp F.S. 12 m Utilitati: Curent Electric Apa Canalizare Gaz( in desfasurare a lucrarilor) Acces: Drum asfaltat Terenul se poate vinde separat la alegerea clientilor! Ideal pentru a se construii! ID anun? : 1768647833
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă Gaz

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1653039
Suprafață teren: 760 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă Gaze

Proprietăți similare

Teren de 750 mp, în Becicherecu Mic
35.000 €
Județul Timiș, Becicherecu Mic
750 mp teren
Teren de 1500 mp, în Central
40.000 €
Timișoara, Central
1.500 mp teren
Teren de 20000 mp, în Bencecu de Sus
40.000 €
Județul Timiș, Bencecu de Sus
20.000 mp teren
Teren de 5000 mp, în Remetea Mare
35.000 €
Județul Timiș, Remetea Mare
5.000 mp teren
Teren intravilan de 607 mp, în Moșnița Veche
38.000 €
Județul Timiș, Moșnița Veche
607 mp teren
Teren de 632 mp, în Sânmihaiu Român
41.500 €
Județul Timiș, Sânmihaiu Român
632 mp teren
Teren intravilan de 752 mp, în Moșnița Nouă
35.500 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
752 mp teren
Teren de 1000 mp, în Becicherecu Mic
35.000 €
Județul Timiș, Becicherecu Mic
1.000 mp teren
Teren de 766 mp, în Becicherecu Mic
39.000 €