Teren intravilan 5500 mp, Bazosu Nou langa Parcul Dendrologic

225.000 €
40.91 € / mp

Bazoş, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
5.500 mp

Descriere teren

De vanzare teren intravilan, localizat in comuna Bazosu Nou, la strada principala, langa Parcul Dendrologic. Suprafata totala a terenului este de 5500 mp cu un front stradal de 22.32 m. Contact: . ID anun? : 1713857621
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă Gaz

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1663926
Suprafață teren: 5.500 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă Gaze

Proprietăți similare

Teren de 23200 mp, în Bucovăț (Remetea Mare)
232.000 €
Județul Timiș, Bucovăț (Remetea Mare)
23.200 mp teren
Teren de 15000 mp, în Dumbrăvița
240.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
15.000 mp teren
Teren de 46000 mp, în Central
230.000 €
Timișoara, Central
46.000 mp teren
Teren de 654 mp, în Dumbrăvița
206.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
654 mp teren
Teren de 647 mp, în Girocului
210.000 €
Timișoara, Girocului
647 mp teren
Teren de 501 mp, în Ghiroda
235.000 €
Județul Timiș, Ghiroda
501 mp teren
Teren de 15750 mp, în Central
236.250 €
Timișoara, Central
15.750 mp teren
Teren de 15000 mp, în Ghiroda
225.000 €
Județul Timiș, Ghiroda
15.000 mp teren
Teren intravilan de 1310 mp, în Moșnița Nouă
216.150 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
1.310 mp teren