Vad teren pt casa in Banloc

10.500 €
7.30 € / mp

Banloc, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
1.439 mp

Descriere teren

Vand teren pt casa in Banloc (platz), suprafata 1439 m2, strada Garii, nr 222. NEGOCIABIL, suprafata totala: 1439 ID anun? : 18924676
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1664062
Suprafață teren: 1.439 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 500 mp, în Central
9.500 €
Județul Timiș, Buziaș
500 mp teren
Teren de 500 mp, în Belinț
10.000 €
Județul Timiș, Belinț
500 mp teren
Teren de 450000 mp, în Hodoni
11.500 €
Județul Timiș, Hodoni
450.000 mp teren
Teren de 700 mp, în Cebza
9.500 €
Județul Timiș, Cebza
700 mp teren
Teren de 1439 mp, în Ohaba-Forgaci
10.073 €
Județul Timiș, Ohaba-Forgaci
1.439 mp teren
Teren de 10000 mp, în Peciu Nou
10.000 €
Județul Timiș, Peciu Nou
10.000 mp teren
Teren de 500 mp, în Central
11.000 €
Județul Timiș, Făget
500 mp teren
Teren de 2000 mp, în Central
11.500 €
Județul Timiș, Buziaș
2.000 mp teren
Teren de 510 mp, în Central
9.690 €
Județul Timiș, Buziaș
510 mp teren