Teren Intravilan in Ambud

29.500 €
30.73 € / mp

Ambud, Judeţul Satu Mare

Suprafață teren:
960 mp

Descriere teren

Teren intravilan de vanzare Ambud, Com. Paulesti. Suprafata 960 mp. Vand teren pentru constructie casa, intravilan , situat in Ambud, intr-un cartier nou, cu case noi in viitoroul apropiat. Pret: 30.000 euro negociabil Destinatie: teren de casa Utilitati: apa, gaz si canalizare va fi disponibile in viitorul apropiat (proiectul este gata) Zona linistita, ideala pentru locuinta permanenta. Pe teren se afla in prezent si cativa pomi fructiferi. Acces facil, cadru natural placut. Terenul este potrivit pentru cei care isi doresc o casa intr-o zona aerisita, in dezvoltare, cu comunitate selecta. Sau schimb cu casa nou construita in apropiere plus diferenta din partea mea.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 16 Aprilie 2026 ID anunț: 1332854
Suprafață teren: 960 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 3000 mp, în Păulești
27.000 €
Județul Satu Mare, Păulești
3.000 mp teren
Teren de 644 mp, în Central
27.000 €
Satu Mare, Central
644 mp teren
Teren în Central
29.000 €
Satu Mare, Central
Teren de 400 mp, în Exterior Vest
29.500 €
Satu Mare, Exterior Vest
400 mp teren
Teren de 1275 mp, în Păulești
32.000 €
Județul Satu Mare, Păulești
1.275 mp teren
Teren de 2812 mp, în Viile Satu Mare
30.000 €
Județul Satu Mare, Viile Satu Mare
2.812 mp teren
Teren de 960 mp, în Păulești
32.000 €
Județul Satu Mare, Păulești
960 mp teren
Teren de 2000 mp, în Central
28.000 €
Satu Mare, Central
2.000 mp teren
Teren de 1030 mp, în Viile Satu Mare