Proprietar
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

50.544 €
39 € / mp

Teren de vânzare – Vetiș

Vetiș

1.296 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

68.400 €
9 € / mp

Vand teren in Vetis

Vetiș

7.600 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
7

225.000 €
18.42 € / mp

Teren intravilan la intrare în Vetiș – 12.216 m ...

Vetiș

12.216 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

105.000 €
14.96 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 7020 mp, in Deceba ...

Vetiș

7.020 mp
7.020 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

55.000 €

Teren intravilan de vanzare, 2000 mp, in Deceba ...

Vetiș

f.s. 24 m
Agenție

1 lună în urmă
3

75.000 €
14.29 € / mp

Teren intravilan industrial 52 ari , Vetis , to ...

Vetiș

5.250 mp
5.250 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

105.000 €
14.96 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 7020 mp, in Deceba ...

Vetiș

7.020 mp teren
f.s. 64 m
Agenție

4 luni în urmă
2

26.900 €
8.41 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 3200 mp, zona Veti ...

Vetiș

3.200 mp
3.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

25.000 €
4.63 € / mp

Teren cu nuci, 5.400mp, zona - Decebal, Comuna ...

Vetiș

5.400 mp
5.400 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
2

237.643 €
252.000 €
8.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 27.958 mp, in Veti ...

Vetiș

27.958 mp
27.958 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
2

11.000 €
9.73 € / mp

Teren intravilan 1.130 mp ,in Vetis

Vetiș

1.130 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

Mai mult de un an
6

225.000 €
18.42 € / mp

Teren intravilan 12216 mp in Vetis construibil

Vetiș

12.216 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

11 luni în urmă
9

39.000 €
20.53 € / mp

Teren intravilan de 1.900 mp | Decebal | La doa ...

Decebal

La ~5km distanță

1.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

99.000 €
17.37 € / mp

Teren intravilan in Decebal la sosea europeana

Decebal

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

300.000 €
36.14 € / mp

Vânzare Teren Intravilan– Dorolț zona Duty Free

Dara

La ~5km distanță

8.300 mp teren
Construcții

Agenție

5 luni în urmă
2

26.900 €
8.41 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 3200 mp, zona Veti ...

Oar

La ~5km distanță

3.200 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

10 luni în urmă
5

75.000 €
6.25 € / mp

De vanzare Teren PETEA

Petea

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

100.000 €
25 € / mp

Teren Extravilan de Vanzare 40 Ari Strada Spicu ...

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

4.000 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

11 luni în urmă
8

18.500 €
7.71 € / mp

Teren de vanzare, 2400 mp, zona hotel Dana

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

2.400 mp teren
f.s. 120 m
Agenție

6 luni în urmă
5

55.000 €
55 € / mp

Teren 10 arii extravilan zona Careiului

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 luni în urmă
1

40.000 €

Teren extravilan 5000 mp, zona Careiului-RAR

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

f.s. 30 m
Agenție

2 luni în urmă
1

40.000 €

Teren extravilan 5000 mp, zona Careiului-RAR

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

f.s. 30 m
Agenție

7 luni în urmă
1

80.000 €
47.06 € / mp

Teren extravilan de vanzare suprafata 1.700 mp ...

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

1.700 mp teren
f.s. 17 m
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
1

8.000 €
0.63 € / mp

Teren extravilan de vânzare – Satu Mare, str. Ș ...

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

12.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

45.000 €

Teren de vanzare, 3260 mp, zona Careiului

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
1

544.500 €
55 € / mp

Teren Intravilan Premium de Vanzare | 9.900 mp ...

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

9.900 mp teren
f.s. 90 m
Pădure
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

45.000 €
13.80 € / mp

Teren de vanzare, 3260 mp, zona Careiului

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

3.260 mp
3.260 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

80.000 €
47.06 € / mp

Teren extravilan de vanzare suprafata 1.700 mp ...

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

1.700 mp
1.700 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

60.000 €
88.76 € / mp

Teren intravilan str Platanului

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

676 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

165.000 €

Teren extravilan de vanzare, 2500 mp, zona stra ...

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

f.s. 25 m

Terenuri de vânzare în Vetis, Județul Satu Mare

Vetis, situat în Județul Satu Mare, oferă oportunități atractive pentru investitori și dezvoltatori, datorită prețurilor accesibile și a potențialului de dezvoltare. Analiza pieței de terenuri de vânzare pe Imoradar24.ro relevă următoarele informații esențiale:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 65.000 euro, cu oferte ce încep de la 11.000 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 252.000 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 23 euro, cu valori ce variază de la 9 euro/m² pentru cele mai accesibile terenuri, până la 50 euro/m² pentru cele premium.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 81 de zile, indicând o piață activă.
  • Tipuri de terenuri: Nu există terenuri noi sau în fază de planificare disponibile în prezent, ceea ce sugerează o piață stabilă.

Vetis reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare la prețuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Explorează acum ofertele disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectele tale!