Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

29.500 €
30.73 € / mp

Teren Intravilan in Ambud

Ambud

960 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
1

215.000 €
59.72 € / mp

Teren Intravilan, sat Martinesti comuna Odoreu

Mărtinești

La ~5km distanță

3.600 mp teren
f.s. 2 m
Agenție

11 luni în urmă
5

22.200 €
37.95 € / mp

Parcele de Teren Intravilan De vanzare In Paule ...

Păulești

La ~5km distanță

585 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
1

50.000 €
83.33 € / mp

Teren intravilan 600 mp. Paulesti

Păulești

La ~5km distanță

600 mp teren
f.s. 24 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

27.000 €
9 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Ruseni, Satu Mar ...

Păulești

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

32.000 €
25.10 € / mp

Teren intravilan in Cionche?ti dublu front stra ...

Păulești

La ~5km distanță

1.275 mp
1.275 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

50.000 €
68.12 € / mp

Teren intravilan de vanzare Paule?ti | 734 mp | ...

Păulești

La ~5km distanță

734 mp
734 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

48.500 €
80.83 € / mp

Teren intravilan | 600 mp | Zona hotel Melody

Păulești

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

30.000 €
33.33 € / mp

Teren intravilan, 900mp, Amati

Păulești

La ~5km distanță

900 mp teren
f.s. 44 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

168.000 €
48 € / mp

Teren intravilan, 35 ari, Păulești

Păulești

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
3

166.000 €
47.43 € / mp

Teren intravilan, 3500 mp. Paulesti

Păulești

La ~5km distanță

3.500 mp teren
f.s. 33 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

32.000 €
33.33 € / mp

Teren Intravilan in Ambud

Păulești

La ~5km distanță

960 mp
960 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

4.500 €
5 € / mp

Teren intravilan Paulesti 14.5m front 9ar/parce ...

Păulești

La ~5km distanță

900 mp
900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

89.750 €
58.66 € / mp

teren pt constructii zona melodi , utilitati

Păulești

La ~5km distanță

1.530 mp
1.530 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

14.000 €
28 € / mp

Teren de vanzare Amati

Păulești

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

69.300 €
68.14 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 1017 mp, zona Pau ...

Păulești

La ~5km distanță

1.017 mp
1.017 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

166.000 €
47.43 € / mp

Teren intravilan, 3500 mp. Paulesti

Păulești

La ~5km distanță

3.500 mp
3.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

70.000 €
32.96 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2124 mp , zona Amb ...

Păulești

La ~5km distanță

2.124 mp
2.124 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

100.000 €
23.26 € / mp

Teren intravilan 7km de la Satu Mare

Păulești

La ~5km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

56.000 €
70 € / mp

Teren intravilan 800 mp Paule?ti | zona noua de ...

Păulești

La ~5km distanță

800 mp
800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

369.800.000 €
86,000.00 € / mp

De vanzare teren intravilan 4300 mp la drum pri ...

Păulești

La ~5km distanță

4.300 mp
4.300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

50.000 €
83.33 € / mp

Teren intravilan 600 mp. Paulesti

Păulești

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

22.500 €
40.18 € / mp

TEREN INTRAVILAN - 560 mp. AMATI

Păulești

La ~5km distanță

560 mp
560 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

21.500 €
36.75 € / mp

De vanzare Parcele de Teren intravilan Paulesti ...

Păulești

La ~5km distanță

585,1 mp
585,1 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

35.000 €
18.42 € / mp

Teren intravilan, 1900 mp, zona Ambud

Păulești

La ~5km distanță

1.900 mp
1.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

21.000 €

Parcele de teren - 729 mp | Amati - 3,5 km de S ...

Amați

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

17.000 €
26.98 € / mp

Teren in Amați

Amați

La ~5km distanță

630 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

22.500 €
40.18 € / mp

TEREN INTRAVILAN - 560 mp. AMATI

Amați

La ~5km distanță

560 mp teren
f.s. 32 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

185.000 €
25.34 € / mp

Teren in Amați ideal pentru investiție

Amați

La ~5km distanță

7.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

56.000 €
13.43 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1400 mp, zona Berc ...

Bercu Roșu, Satu Mare

La ~5km distanță

4.170 mp teren
f.s. 14 m