Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

37.000 €
8.04 € / mp

Teren cu pomi fructiferi , vie si loc de casa

Central, Tășnad

4.600 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

16.000 €
16 € / mp

De vanzare Teren Intravilan

Central, Tășnad

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

10.000 €
0.30 € / mp

Teren agricol Santau 3,32ha

Central, Tășnad

33.200 mp
33.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

16.000 €
4.51 € / mp

Teren intravilan Mihaieni

Mihăieni

La ~15km distanță

3.544 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

25.000 €
46.73 € / mp

Parcele teren 535 mp, front 37 ml, Padureni

Pădureni

La ~15km distanță

535 mp
535 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

20.500 €
17.500 €
31.54 € / mp

Vand Parcele de teren la Padureni direct Propri ...

Pădureni

La ~15km distanță

650 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
10

45.000 €
45 € / mp

Teren 1000 mp Padureni de vanzare

Pădureni

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

90.000 €
33.96 € / mp

Teren intravilan investitie Padureni, 2 frontur ...

Pădureni

La ~15km distanță

2.650 mp
2.650 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

20.685 €
35 € / mp

TEREN INTRAVILA 591 MP, PRET 35euro mp+tva, loc ...

Pădureni

La ~15km distanță

591 mp
591 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

359.990 €
18.00 € / mp

Teren intravilan 2 hectare in Padureni oportuni ...

Pădureni

La ~15km distanță

20.000 mp
20.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

23.000 €
1.72 € / mp

Teren de vanzare

Viișoara

La ~15km distanță

13.400 mp
13.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

23.000 €
2.30 € / mp

RECO teren Viisoara

Viișoara

La ~15km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

137.000 €
12.12 € / mp

Teren intravilan, cu doua fronturi, zona Supuru ...

Supur

La ~15km distanță

11.300 mp
11.300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

845.000 €
26.16 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 32300 mp, zona Luc ...

Supur

La ~15km distanță

32.300 mp
32.300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

55.000 €
0.55 € / mp

Padure - Localitatea Pir, Judetul Satu Mare

Pir

La ~15km distanță

100.000 mp
100.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
1

23.500 €
1.75 € / mp

RECO teren intravilan sub 2 euro euro mp in Izv ...

Izvoarele

La ~15km distanță

13.400 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

10 luni în urmă
9

33.000 €
5.16 € / mp

RECO TEREN GENEROS CU CABANA

Dijir

La ~15km distanță

6.400 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

1 săptămână în urmă
5

45.000 €
3.60 € / mp

Teren intravilan in localitatea Bobota in supra ...

Bobota

La ~20km distanță

12.500 mp
12.500 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

50.900 €
4.43 € / mp

Teren intravilan in localitatea Bobota in supra ...

Bobota

La ~20km distanță

11.500 mp
11.500 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

50.900 €

Teren intravilan in localitatea Bobota in supra ...

Bobota

La ~20km distanță

f.s. 105 m
Agenție

9 luni în urmă
11

28.000 €
4.83 € / mp

Reco Teren 5800 mp in Ghenetea | Strada asfalt ...

Ghenetea

La ~20km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

18.600 €
2.38 € / mp

RECO teren Ghenetea 7800mp

Ghenetea

La ~20km distanță

7.800 mp teren
f.s. 20 m
Construcții
Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

165.000 €
66 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 2500 mp, zona stra ...

Central, Carei

La ~25km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

470.000 €
4.32 € / mp

Teren intravilan industrial de vanzare 108.780 ...

Central, Carei

La ~25km distanță

108.780 mp
108.780 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

12.000 €
17.07 € / mp

De vanzare Teren Intravilan 703 mp Loc. Urzicen ...

Carei

La ~25km distanță

703 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

39.000 €
39 € / mp

Vand vie cu anexe construite

Central, Carei

La ~25km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

54.000 €
10.80 € / mp

Vand teren intravilan in zona industriala Carei

Central, Carei

La ~25km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

54.000 €
10.80 € / mp

Vand teren intravilan in zona industriala Carei

Nord, Carei

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

173.000 €
50.26 € / mp

Oportunitate de investiție-Vânzare Teren 3.442 ...

Carei

La ~25km distanță

3.442 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

78.000 €
15.60 € / mp

Teren de vanzare, 5000 mp, zona Odobescu Satu M ...

Central, Carei

La ~25km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren