8 luni în urmă
6
- Agenție
Teren agricol de 34.500mp in Albina, Jude?ul Timi?
51.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
1.48 €
/ mp
Albina, Judeţul Timiş
Descriere teren
Sesizează o problemă
Oportunitate de investi?ie! PropertyLAB are placerea de a va oferi o ocazie excep?ionala de a deveni proprietarul unui teren agricol cu adevarat remarcabil. Acest teren impresionant are o suprafa?a generoasa de 34.500 de metri patra?i ?i o deschidere de 115 metri liniari la drumul de acces, oferind un poten?ial nemaipomenit pentru diverse proiecte agricole sau de dezvoltare. Baza?i-va pe viitor cu acest teren de excep?ie! Detalii: - Suprafa?a teren: 34.500mp; - Front stradal de 115 metri liniari; - Localizare: vecinatatea localita?ii Albina, Jude?ul Timi?. Caracteristici principale: - Teren agricol bine amplasat intr-o zona cu poten?ial agricol deosebit; - Deschidere extinsa la drumul principal, facilitand accesul; - Posibilitate de utilizare pentru agricultura, cre?terea animalelor sau dezvoltare; - Vecinatatea localita?ii Albina ?i facilita?i locale; - Oportunitate unica pentru investi?ii sau dezvoltare. Localizare: Terenul este situat in apropierea localita?ii Albina, Jude?ul Timi?, intr-o zona cu poten?ial agricol deosebit. Acesta beneficiaza de acces facil la servicii ?i facilita?i locale, fiind o alegere ideala pentru investitori ?i fermieri. Aceasta este o oportunitate excep?ionala de a investi intr-un teren agricol cu poten?ial nemaipomenit in Jude?ul Timi?. Nu rata?i ?ansa de a va dezvolta proiectul aici! Pentru a afla mai multe detalii sau pentru a stabili o vizionare, nu ezita?i sa ma contacta?i! Tudor Tra?ca Consultant Imobiliar PropertyLab