2 luni în urmă
3
- Agenție
- Comision 0%
Teren Dumbraveni 3500 mp Primarie
17.900 €
5.15 €
/ mp
Dumbrăveni, Judeţul Vrancea
Descriere teren
Sesizează o problemă
REMAX Golden Home va ofera spre vanzare un teren cu sup de 3474 mp din care 1171 mp intravilan si 2304 mp extravilan cu deschidere de 23 de m la drum situat in localitatea Dumbraveni pe strada principala langa Primaria Dumbraveni, are toate utilitatile in fata.
Terenul se afla in apropierea soselei DN E85 la 300 de m de Primarie si aproape de Piata Dumbraveni.
Va invitam sa descoperiti potentialul acestei proprietati!
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 24 Mai 2026
ID anunț: 1268944
Suprafață teren:
3.475 mp
Tip teren:
Construcții
Clasificare teren:
Intravilan
Front stradal:
23 m
Istoric preț
Facilități
Amenajare străzi
Iluminat stradal
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri construcții de vânzare în Dumbrăveni
- Terenuri construcții de vânzare în Focșani
- Terenuri construcții de vânzare în Câmpineanca
- Terenuri construcții de vânzare în Golești
- Terenuri construcții de vânzare în Mândrești-Munteni
- Terenuri construcții de vânzare în Vânători
- Terenuri construcții de vânzare în Adjud
- Terenuri construcții de vânzare în Copăcești
- Terenuri construcții de vânzare în Mirceștii Vechi
- Terenuri construcții de vânzare în Petrești
- Terenuri construcții de vânzare în Rădulești
- Terenuri construcții de vânzare în Satu Nou (Panciu)