Teren intravilan, 3600 MP, Craiova, zona Jumbo

360.000 €
100 € / mp

Cernele, Craiova

Suprafață teren:
3.600 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

GDN Elite Imobiliare va propune spre vanzare un teren intravilan, cu o suprafata de 3600 mp, in Craiova, zona Jumbo, o zona aflata in plina dezvoltare. Terenul are un front stradal generos de 32,67 m, ideal pentru constructii sau pentru investitie. Terenul dispune de apa, iar curentul electric si gazele se afla la aproximativ 200 m distanta. Strada este partial asfaltata, oferind acces usor si o perspectiva buna de modernizare in viitor. Zona este linistita, cu acces rapid catre oras si centre comerciale, o oportunitate excelenta petru cei ce cauta un teren generos, aproape de Craiova! Va asteptam cu drag la o vizionare!
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă

Detalii teren

Actualizat în: 08 Aprilie 2026 ID anunț: 1059421
Suprafață teren: 3.600 mp

Alte caracteristici
Oportunitate de investiție Parcelabil Acces auto

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
PECO Severinului
Mijloace transport aprox. 1553 m
transport
PECO Severinului
Mijloace transport aprox. 1553 m
transport
Han Craiovita
Mijloace transport aprox. 1607 m
transport
Han Craiovita
Mijloace transport aprox. 1607 m
Școală
education
Scoala Gimnaziala Elena Farago
Învățământ aprox. 1778 m
Recreere
restaurants
Restaurantul Ambasador
Restaurante aprox. 1030 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1407 m