Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
10

68.000 €
75.30 € / mp

Teren de vazare/ Metro/Craiova

Est, Craiova

903 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

260.000 €
130 € / mp

Teren de vanzare langa Curtea Regala - toate ut ...

Est, Craiova

2.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
1

600.000 €
80 € / mp

Teren intravilan, 7500 mp - zona Ecoplant - Met ...

Nord-Est, Craiova

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

2.304.000 €
48 € / mp

Teren zona Peugeot/Magnolia

Exterior Est, Craiova

La ~5km distanță

48.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

175.374 €
18 € / mp

Teren generos, situat pe drum asfaltat între Cr ...

Exterior Est, Craiova

La ~5km distanță

9.743 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

130.000 €
42.68 € / mp

Teren de vânzare – liniște, spațiu și libertate ...

Periferie, Craiova

La ~5km distanță

3.046 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

407.000 €
849.69 € / mp

Teren Craiova Ultracentral 479mp

Central, Craiova

La ~5km distanță

479 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

300.000 €
31.39 € / mp

Teren de vanzare in zona Peugeot

Exterior Est, Craiova

La ~5km distanță

9.556 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
5

130.720 €
95 € / mp

Teren intravilan - oportunitate de investitie

Exterior Nord, Craiova

La ~5km distanță

1.376 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

375.000 €
150 € / mp

Teren intravilan Malu Mare

Exterior Est, Craiova

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
41

1.280.000 €
44.46 € / mp

Teren 28.788m + Hale industriale + Sediu Firma

Sud, Craiova

La ~5km distanță

28.788 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

860.000 €
660.52 € / mp

Teren zona Ultracentrala

Ultracentral, Craiova

La ~5km distanță

1.302 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

37.000 €
28.07 € / mp

TEREN INTRAVILAN TOATE UTILITATILE LA 13 KM CRA ...

Exterior Nord, Craiova

La ~5km distanță

1.318 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

340.000 €
68 € / mp

Teren zona Centura de Nord, suprafata 5000mp

Nord, Craiova

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
1

269.800 €
899.33 € / mp

Teren central DE VANZARE cu construcție existen ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

186.000 €
120 € / mp

Teren intravilan 1550 mp parcelabil ,zona Veter ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

1.550 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

75.485 €
155 € / mp

Teren de vanzare in spatele Parcului Nicolae Ro ...

Exterior Est, Craiova

La ~5km distanță

487 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

550.000 €
1 € / mp

OPORTUNITATE INVESTIȚIE – PARC LOGISTIC CRAIOVA ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

550.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

240.000 €
536.91 € / mp
250.000 €

Vand teren in Craiova,cartier Valea Rosie,str. ...

Valea Rosie, Craiova

La ~5km distanță

447 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

653.800 €
4,191.03 € / mp

Teren Valea Rosie

Valea Rosie, Craiova

La ~5km distanță

1.868 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

700.000 €
538.46 € / mp

Ultimul teren de mari dimensiuni in Brazda - Co ...

Brazda lui Novac, Craiova

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

63.000 €
393.75 € / mp

Teren intravilan Brazda lui Novac

Brazda lui Novac, Craiova

La ~5km distanță

160 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
1

220.000 €
582.01 € / mp

Teren intravilan, 378 mp , Craiova, zona Simplo ...

Brazda lui Novac, Craiova

La ~5km distanță

378 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

265.000 €
321.21 € / mp

Teren intravilan, 825 MP, 20 POT, 2,2 CUT, Rovi ...

Rovine, Craiova

La ~5km distanță

825 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

48.500 €
48.50 € / mp

Teren extravilan 1000 mp, Rovine 2, acces la do ...

Rovine, Craiova

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

215.000 €
416.67 € / mp

Teren 516mp Craiova / Aleea Str aleea 3 castani ...

Cornitoiu, Craiova

La ~5km distanță

516 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

1.648.800 €
600 € / mp

Teren Calea Bucuresti-Sarari

Sărari, Craiova

La ~5km distanță

2.748 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

345.000 €
3,833.33 € / mp

Teren 1700 mp, deschidere 18,40 ml, cu casa la ...

Bariera Vâlcii, Craiova

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

64.000 €
160 € / mp

Teren intravilan 400mp în Bariera Vâlcii

Bariera Vâlcii, Craiova

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

74.000 €
100.95 € / mp

Teren 733 mp, Bariera Valcii-zona strazii Canto ...

Bariera Vâlcii, Craiova

La ~5km distanță

733 mp teren
Construcții