Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
1

269.800 €
899.33 € / mp

Teren central DE VANZARE cu construcție existen ...

Central, Craiova

300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

550.000 €
1 € / mp

OPORTUNITATE INVESTIȚIE – PARC LOGISTIC CRAIOVA ...

Central, Craiova

550.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

186.000 €
120 € / mp

Teren intravilan 1550 mp parcelabil ,zona Veter ...

Central, Craiova

1.550 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
4

407.000 €
849.69 € / mp

Teren Craiova Ultracentral 479mp

Central, Craiova

479 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
4

260.000 €
130 € / mp

Teren de vanzare langa Curtea Regala - toate ut ...

Est, Craiova

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

600.000 €
80 € / mp

Teren intravilan, 7500 mp - zona Ecoplant - Met ...

Nord-Est, Craiova

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

2.304.000 €
48 € / mp

Teren zona Peugeot/Magnolia

Exterior Est, Craiova

La ~5km distanță

48.000 mp teren
Construcții

Agenție

8 luni în urmă
3

175.374 €
18 € / mp

Teren generos, situat pe drum asfaltat între Cr ...

Exterior Est, Craiova

La ~5km distanță

9.743 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

130.000 €
42.68 € / mp

Teren de vânzare – liniște, spațiu și libertate ...

Periferie, Craiova

La ~5km distanță

3.046 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

300.000 €
31.39 € / mp

Teren de vanzare in zona Peugeot

Exterior Est, Craiova

La ~5km distanță

9.556 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
5

130.720 €
95 € / mp

Teren intravilan - oportunitate de investitie

Exterior Nord, Craiova

La ~5km distanță

1.376 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

375.000 €
150 € / mp

Teren intravilan Malu Mare

Exterior Est, Craiova

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
41

1.280.000 €
44.46 € / mp

Teren 28.788m + Hale industriale + Sediu Firma

Sud, Craiova

La ~5km distanță

28.788 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

860.000 €
660.52 € / mp

Teren zona Ultracentrala

Ultracentral, Craiova

La ~5km distanță

1.302 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

37.000 €
28.07 € / mp

TEREN INTRAVILAN TOATE UTILITATILE LA 13 KM CRA ...

Exterior Nord, Craiova

La ~5km distanță

1.318 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

340.000 €
68 € / mp

Teren zona Centura de Nord, suprafata 5000mp

Nord, Craiova

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
10

68.000 €
75.30 € / mp

Teren de vazare/ Metro/Craiova

Est, Craiova

La ~5km distanță

903 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

75.485 €
155 € / mp

Teren de vanzare in spatele Parcului Nicolae Ro ...

Exterior Est, Craiova

La ~5km distanță

487 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

240.000 €
536.91 € / mp
250.000 €

Vand teren in Craiova,cartier Valea Rosie,str. ...

Valea Rosie, Craiova

La ~5km distanță

447 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

653.800 €
4,191.03 € / mp

Teren Valea Rosie

Valea Rosie, Craiova

La ~5km distanță

1.868 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

700.000 €
538.46 € / mp

Ultimul teren de mari dimensiuni in Brazda - Co ...

Brazda lui Novac, Craiova

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

63.000 €
393.75 € / mp

Teren intravilan Brazda lui Novac

Brazda lui Novac, Craiova

La ~5km distanță

160 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
1

220.000 €
582.01 € / mp

Teren intravilan, 378 mp , Craiova, zona Simplo ...

Brazda lui Novac, Craiova

La ~5km distanță

378 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

265.000 €
321.21 € / mp

Teren intravilan, 825 MP, 20 POT, 2,2 CUT, Rovi ...

Rovine, Craiova

La ~5km distanță

825 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

48.500 €
48.50 € / mp

Teren extravilan 1000 mp, Rovine 2, acces la do ...

Rovine, Craiova

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

215.000 €
416.67 € / mp

Teren 516mp Craiova / Aleea Str aleea 3 castani ...

Cornitoiu, Craiova

La ~5km distanță

516 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

1.648.800 €
600 € / mp

Teren Calea Bucuresti-Sarari

Sărari, Craiova

La ~5km distanță

2.748 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

345.000 €
3,833.33 € / mp

Teren 1700 mp, deschidere 18,40 ml, cu casa la ...

Bariera Vâlcii, Craiova

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

64.000 €
160 € / mp

Teren intravilan 400mp în Bariera Vâlcii

Bariera Vâlcii, Craiova

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

74.000 €
100.95 € / mp

Teren 733 mp, Bariera Valcii-zona strazii Canto ...

Bariera Vâlcii, Craiova

La ~5km distanță

733 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de construcție de vânzare în centrul Craiovei

Craiova, un oraș vibrant și plin de istorie, oferă oportunități excelente pentru investiții imobiliare, în special în zona centrală, unde accesibilitatea și facilitățile sunt la îndemână. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcție din Craiova, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 269.000 euro, cu oferte care încep de la 186.000 euro și pot ajunge până la 550.000 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Prețuri per metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 392 euro, cu valori variind de la 1 euro/m² până la 899 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 46 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.
  • Tipuri de construcții: Nu există terenuri noi sau în fază de planificare disponibile, iar majoritatea terenurilor sunt stabilite înainte de 1941.

Craiova reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de construcție în zone centrale, cu un potențial de dezvoltare semnificativ. Ești pregătit să investești în viitorul tău? Explorează acum terenurile disponibile în Craiova!