Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

102.000 €
120.43 € / mp

Teren Aeroport - 847 mp

Aeroport, Craiova

847 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
3

1.800.000 €
60 € / mp

Teren Intravilan– Carcea- Ecoplant- Ideal pentr ...

Aeroport, Craiova

30.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

4.000.000 €
40 € / mp

Teren Construcții extravilan de 100000 mp, în A ...

Aeroport, Craiova

100.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
5

2.050.000 €
250 € / mp

Teren de vanzare, zona Aeroport International C ...

Aeroport, Craiova

8.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

100.000 €
20 € / mp

Teren zona Aeroport 25 euro/mp

Aeroport, Craiova

5.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
7

48.000 €
44.28 € / mp

Teren construibil 1084 mp Ghercesti–langa Craio ...

Ghercești, Craiova

La ~5km distanță

1.084 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

65.000 €
162.50 € / mp

Teren intravilan, 400 mp, Lapus Arges

Lăpuș Argeș, Craiova

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

98.000 €
12.86 € / mp

Teren Ghercesti la asfalt, pret bun

Ghercești

La ~5km distanță

7.620 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
8

44.000 €
58.90 € / mp

Teren de vanzare/Ghercesti/Principala

Ghercești

La ~5km distanță

747 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

1.100.000 €
50 € / mp

Teren intravilan, 22.000 mp, Ghercesti

Ghercești

La ~5km distanță

22.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

60.000 €
62.37 € / mp

Teren intravilan, 962 mp, Ghercesti

Ghercești

La ~5km distanță

962 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

32.500 €
65 € / mp

PARCELE TEREN 500 -1500 METRI CU TOATE UTILITAT ...

Ghercești

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

609.362 €
598 € / mp

Proprietate ULTRACENTRALA Craiova |Teren 1019mp ...

Calea București, Craiova

La ~5km distanță

1.019 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
17

720.000 €
105.53 € / mp

Teren+Hala,6823 MP teren, 1269 mp hala, Carcea

Cârcea

La ~5km distanță

6.823 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

62.920 €
133.87 € / mp

Teren intravilan 470mp cu toate utilitățile în ...

Cârcea

La ~5km distanță

470 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

50.000 €
5.26 € / mp

Teren intravilan, 9500 mp, Carcea

Cârcea

La ~5km distanță

9.500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

233.800 €
95 € / mp

Teren intravilan, 2461 MP, comuna Carcea, zona ...

Cârcea

La ~5km distanță

2.461 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

37.000 €
9.00 € / mp

Teren extravilan, 4112 mp, Carcea, zona Pelenda ...

Cârcea

La ~5km distanță

4.112 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

128.550 €
50 € / mp

Teren intravilan, 2571 MP, comuna Carcea

Cârcea

La ~5km distanță

2.571 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

580.000 €
58 € / mp

Teren 10,000mp Carcea / Strada Industriilor

Cârcea

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

550.000 €
123.99 € / mp

Teren intravilan 4436 mp + hala 1269 mp, Carcea

Cârcea

La ~5km distanță

4.436 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

84.600 €
180 € / mp

Teren intravilan, 470 mp, Carcea Panoramic

Cârcea

La ~5km distanță

470 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

72.000 €
144 € / mp

Teren intravilan, 500 mp, zona Ford

Cârcea

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

180.000 €
86.83 € / mp

Teren intravilan 2073 mp, Carcea

Cârcea

La ~5km distanță

2.073 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

27.500 €
100 € / mp

Teren intravilan, 275 mp, Carcea-Stadion

Cârcea

La ~5km distanță

275 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

66.550 €
133.10 € / mp

Teren intravilan 500 mp cu toate utilitățile la ...

Cârcea

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

235.000 €
76.27 € / mp

Teren Aeroport-Metro 3081 mp toate utilitatile ...

Cârcea

La ~5km distanță

3.081 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
12

700.000 €
538.46 € / mp

Ultimul teren de mari dimensiuni in Brazda - Co ...

Brazda lui Novac, Craiova

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

63.000 €
393.75 € / mp

Teren intravilan Brazda lui Novac

Brazda lui Novac, Craiova

La ~5km distanță

160 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

220.000 €
582.01 € / mp

Teren intravilan, 378 mp , Craiova, zona Simplo ...

Brazda lui Novac, Craiova

La ~5km distanță

378 mp teren
Construcții

Terenuri de construcție de vânzare în Aeroport, Craiova

Aeroportul din Craiova este un punct de acces important, facilitând conexiuni rapide cu alte orașe din România și din străinătate. Această zonă se dezvoltă constant, atrăgând investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcție din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 217.000 euro, cu oferte ce încep de la 102.000 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu prețul mediu național de 100.792 euro.
  • Prețuri variate: Prețurile pot ajunge până la 1.800.000 euro pentru terenuri în zone premium.
  • Dimensiuni: Informațiile despre dimensiunile medii ale terenurilor nu sunt disponibile.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 84 euro, cu valori variind de la 22 euro/m² la 214 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile au o medie de 149 de zile online, ceea ce sugerează o piață activă, dar competitivă.

Aeroportul din Craiova reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții în terenuri de construcție, având în vedere dezvoltarea continuă a zonei. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile?