Teren intravilan constructii de vanzare in Dambul Rotund, Cluj Napoca

345.000 €
372.97 € / mp

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
925 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Teren intravilan pentru casa individuala, zona Semicentrala! Va propunem spre vanzare un teren intravilan situat in zona semicentrala, in apropierea Garii. Terenul este potrivit pentru constructia unei case individuale, cu regim redus de inaltime, fara a necesita PUZ. Zona in care este amplasat este intr-o continua dezvoltare, fiind la mare cautare pentru familiile care isi doresc o locuinta cu acces rapid catre punctele de interes cotidian, precum scoli, mijloace de transport in comun si magazine. Terenul are suprafata utila de 925 mp, cu front de 9.5m, forma dreptunghiulara si are toate utilitatile necesare. Pe teren se afla o casa, constructie veche, si cateva anexe. Pentru programarea unei vizionari, contactati-ne de indata! ID oferta: 149451
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 03 Aprilie 2026 ID anunț: 349769
Suprafață teren: 925 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 9.5 m

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze
Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Oasului Sud
Mijloace transport aprox. 219 m
transport
Statia IRIS 1 TRV, Linia 100, 102, 26, 39
Mijloace transport aprox. 242 m
transport
Iris Sud Tram
Mijloace transport aprox. 274 m
transport
IRIS Sud
Mijloace transport aprox. 282 m
Școală
education
Grăd.Floare de iris
Învățământ aprox. 293 m