Proprietăți unice: 19
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

410.000 €
612.86 € / mp

Teren autorizat duplex Europa 669 mp front 28 m ...

Europa, Cluj-Napoca

669 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

534.396 €
441.650 €
1,335.99 € / mp

Teren autorizat | 400 mp | PUZ aprobat | Cartie ...

Europa, Cluj-Napoca

400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

429.900 €
656.34 € / mp

Comision 0% Oportunitate în Cartierul Europa | ...

Europa, Cluj-Napoca

655 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

568.700 €
557.55 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Europa, Cluj-Napoca

1.020 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

1.350.000 €
613.64 € / mp

Comision 0% Teren în Cartierul Europa | Proiec ...

Europa, Cluj-Napoca

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

614.922 €
508.200 €
1,011.38 € / mp

Teren cu Puz aprobat! 608 mp front 17.53 m pret ...

Europa, Cluj-Napoca

608 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 508,200 € și 568.700 €
Agenție

1 lună în urmă
2

1.932.612 €
1.597.200 €
913.76 € / mp

Teren cu Puz aprobat autorizabil imediat pentru ...

Europa, Cluj-Napoca

2.115 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

375.000 €
937.50 € / mp

Teren premium cu proiect autorizat – Cartier Eu ...

Europa, Cluj-Napoca

400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
4

995.000 €
662.01 € / mp

Exclusivitate! Teren intravilan, 1500 mp, front ...

Europa, Cluj-Napoca

1.503 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

629.563 €
520.300 €
801.99 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Europa, Cluj-Napoca

785 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

750.000 €
568.18 € / mp

Teren cu utilitati pe E. Ionesco

Europa, Cluj-Napoca

1.320 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

520.000 €
585.000 €
130 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu suprafata de 400 ...

Europa, Cluj-Napoca

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

595.000 €
705.81 € / mp

Teren intravilan 843 mp, cu autorizatie de cons ...

Europa, Cluj-Napoca

843 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 595,000 € și 636.000 €
Agenție

Mai mult de un an
7

598.000 €
709.37 € / mp

Teren autorizat casa individuala S+P+E, Europa, ...

Europa, Cluj-Napoca

843 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

780.000 €
624 € / mp

Teren cu autorizatie de constructie! 1339 mp ut ...

Europa, Cluj-Napoca

1.250 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

420.000 €
690.79 € / mp

Teren 608mp pt duplex, PUZ cu HCL, utilitati in ...

Europa, Cluj-Napoca

608 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 420,000 € și 470.000 €
Agenție

Mai mult de un an
2

319.000 €
712.05 € / mp

Teren intravilan construibil imediat | 448mp | ...

Europa, Cluj-Napoca

448 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

690.000 €
398.15 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Europa, Cluj-Napoca

1.733 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

375.000 €
280.06 € / mp

Teren 1339 mp, front 30, cartier Europa

Europa, Cluj-Napoca

1.339 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
2

7.100.000 €
751.80 € / mp

Teren de vanzare, 9444 mp, zona Gradina Botanic ...

Zorilor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

9.444 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

520.000 €
926.92 € / mp

Teren ideal pentru casa individuala!

Zorilor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

561 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

7.100.000 €
751.80 € / mp

Teren de 9.444m la cca. 800m de Casa de Cultura ...

Zorilor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

9.444 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
10

1.380.000 €
300 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Zorilor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
6

3.900.000 €
847.83 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Zorilor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.600 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

1.500.000 €
209.85 € / mp

Teren intravilan constructii de vanzare in Buna ...

Zorilor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

7.148 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
2

195.000 €
147.95 € / mp

Teren de vanzare Zorilor

Zorilor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.318 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

589.630 €
666.25 € / mp

Teren 885mp -Str. Viilor, Zorilor, Cluj-Napoca

Zorilor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

885 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

2.500.000 €
885.90 € / mp

Teren premium in Zorilor pentru constructie Ins ...

Zorilor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.822 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

1.420.000 €
802.26 € / mp

Teren UT R LIU, Zona strazii Louis Pasteor!

Zorilor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.770 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă

2.900.000 €
2,143.39 € / mp

Comision 0%! Teren constructii 1353 mp, pentru ...

Zorilor, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.353 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Cluj-Napoca, Europa

Cluj-Napoca, un oraș vibrant și dinamic, este cunoscut pentru dezvoltarea sa rapidă și pentru oportunitățile de investiții imobiliare. Această zonă atrage investitori datorită potențialului său economic și a calității vieții. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 780.000 euro, cu oferte care încep de la 365.000 euro și pot ajunge până la 1.350.000 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată de lux, având un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Dimensiuni: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 2.200 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 656 euro, cu valori variind între 461 euro/m² și 938 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 35 de zile, ceea ce indică o piață activă.

Cluj-Napoca reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții în terenuri de construcții, având un potențial semnificativ de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile?