Teren intravilan constructii de vanzare in Manastur, Cluj Napoca

349.000 €
357.22 € / mp

Mănăştur, Cluj-Napoca

Suprafață teren:
977 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Teren pentru investitie! Va oferim spre vanzare un teren intravilan in suprafata de 977 mp, situat in cartierul Manastur, Cluj-Napoca. Terenul are frontul stradal de 20 m, este bine pozitionat si conform UTR Cluj are POT max. 60% si CUT max. 2.2. Este ideal pentru o subzona de institutii si servicii publice si de interes public, precum o clinica de sanatate si asistenta sociala, cladiri de cazare (hotel sau aparthotel) cu inaltimea maxima pana la cornisa de 18 m respectiv regim P+4+M(R). Terenul beneficiaza de toate utilitatile precum apa, gaz, curent si canalizare iar pentru constructie necesita elaborarea unui PUD. Pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare la acest imobil, contactati-ne cu incredere! Echipa Napoca Imobiliare! ID oferta: 130868
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

Actualizat în: 03 Aprilie 2026 ID anunț: 1408813
Suprafață teren: 977 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 20 m

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze
Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Balea Est
Mijloace transport aprox. 52 m
transport
Balea Vest
Mijloace transport aprox. 65 m
transport
Balea
Mijloace transport aprox. 113 m
transport
Vidraru
Mijloace transport aprox. 132 m
Școală
education
Grăd.Buburuzastr.1
Învățământ aprox. 215 m
education
Grăd.Universul copiilor