Teren intravilan Doctor Carnabel

52.650 €
50 € / mp

Câmpineanca, Judeţul Vrancea

Suprafață teren:
1.053 mp
Tip teren:
Construcții

Descriere teren

Va propun spre vanzare un teren intravilan in suprafata de 1053mp situat in Cartierul Doctor Carnabel. Acesta se afla intr-o zona in plina dezvoltare imobiliara si poate beneficia de toate utilitatile ( curent electric , apa si canalizare , aflate la limita proprietatii si gazele naturale la strada principala ) Va invitam sa descoperiti adevaratul potential al acestui ansamblu rezidential.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 771187
Suprafață teren: 1.053 mp
Tip teren: Construcții
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 47 m

Istoric preț

Facilități

Amenajare străzi
Mijloace de transport în comun Pietruite
Alte caracteristici
Acces auto

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 1997 mp, în Câmpineanca
55.916 €
Județul Vrancea, Câmpineanca
1.997 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 4000 mp, în Golești
50.000 €
Județul Vrancea, Golești
4.000 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 615 mp, în Sud-Vest
49.200 €
Focșani, Sud-Vest
615 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 622 mp, în Gară
56.000 €
Focșani, Gară
622 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 775 mp, în Obor
50.000 €
Focșani, Obor
775 mp teren
Construcții