Spațiu comercial, în Central

240.000 € / lună
400 € / mp / lună

Central, Bucureşti

Suprafață teren:
600 mp

Descriere spațiu comercial

Va prezentam un teren intravilan cu o suprafata de 600mp, situat pe Strada Malva, Nr. 80, Sector 3. Detinem proiect pentru un imobil cu o suprafata construita de 267mp, iar autorizatia de constructie a expirat anul trecut. Va stam la dispozitie pentru mai multe detalii.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 26 Aprilie 2026 ID anunț: 1367406

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Splaiul Unirii 749, linia 223
Mijloace transport aprox. 690 m
transport
Complex Auto Splaiul Unirii
Mijloace transport aprox. 697 m
transport
Intrarea Serelor
Mijloace transport aprox. 744 m
transport
Statia Dumbrava Noua, Liniile N111, N103, 23, 27
Mijloace transport aprox. 863 m
Școală
education
Scoala Generala cu clasele I-VIII, nr. 92
Învățământ aprox. 708 m
education
Scoala Generala nr.92
Învățământ aprox. 718 m
education
Gradinita de copii nr. 211
Învățământ aprox. 833 m
education
Gradinita nr. 211
Învățământ aprox. 833 m
Recreere
parks
Livada
Recreere aprox. 260 m
restaurants
Bistro Burghez
Restaurante aprox. 558 m
shopping
BI & DI
Supermarket/Mall aprox. 839 m
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 880 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
260.000 € / lună
București, Central
688 mp teren
4E
Spațiu comercial, în Central
260.000 € / lună
București, Central
487 mp teren
4E
Spațiu comercial, în Central
255.000 € / lună
București, Central
2.500 mp teren
Spațiu comercial, în Central
230.000 € / lună
București, Central