Moșoaia
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 6
Agenție

1 săptămână în urmă
7

60.300 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren 3015 mp Mosoaia langa padure, capat de dr ...

Moșoaia

3.015 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

18.500 €
/ lună 39.36 € / mp / lună

Vand Teren Mosoaia.

Moșoaia

470 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

392.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan Hintesti, sup = 11200 mp

Moșoaia

11.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

65 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren vanzare str. Prunilor, Pitesti - Mosoaia

Moșoaia

12.738 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

25.000 €
/ lună 26.74 € / mp / lună

De vanzare 935 mp. intravilan, Mosoaia

Moșoaia

935 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

43.500 €
/ lună 51.54 € / mp / lună

Teren 844 mp Mosoaia-Basangesti

Moșoaia

844 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

27.900 €
/ lună 55.03 € / mp / lună

Teren Smeura - Basangesti, Extravilan, sup = 50 ...

Moșoaia

507 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

20.250 €
/ lună 45 € / mp / lună

Parcele teren intravilan Sat Hintesti, jud Arge ...

Moșoaia

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

29 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan Mosoaia

Moșoaia

704 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Proprietar vand terenuri com.Mosoaia

Moșoaia

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

50.895 €
/ lună 45 € / mp / lună
53.157 €

Teren de vanzare Mosoaia,aproape de Pitesti

Moșoaia

1.131 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare, Mosoaia, intravilan

Moșoaia

3.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
9

31.500 €
/ lună 30.09 € / mp / lună

Teren 1047 mp spatiu suficient pentru orice pla ...

Lunca

La ~5km distanță

1.047 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vind 6700m teren intravilan cu posibilitate de ...

Poiana Lacului

La ~5km distanță

6.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 3533 mp. de vanzare, Poiana Lacului

Poiana Lacului

La ~5km distanță

3.533 mp teren

Agenție

3 luni în urmă
8

64.500 €
/ lună 62.80 € / mp / lună

Teren intravilan - Colina Verde, Mosoaia, Sat S ...

Smeura

La ~5km distanță

1.027 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

42.000 €
/ lună 105 € / mp / lună

Parcele de 400 mp intravilan str. Olteni, Mosoa ...

Smeura

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

80.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren 800 mp intravilan str. Olteni, Mosoaia, A ...

Smeura

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

52.000 €
/ lună 91.23 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Smeura

Smeura

La ~5km distanță

570 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
3

40.300 €
/ lună 63.87 € / mp / lună

Teren 601 m2 intravilan Smeura - Stoenari

Smeura

La ~5km distanță

631 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
5

65 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren Smeura -Platou

Smeura

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

25 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Smeura

La ~5km distanță

1.413 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

145 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren de vanzare in Trivale -Comuna Mosoaia, st ...

Smeura

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare in suprafata de 2000 mp in Sat ...

Smeura

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

54.000 €
/ lună 79.76 € / mp / lună

Teren de vanzare Smeura, Str. Stoenari nr. 141, ...

Smeura

La ~5km distanță

677 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
7

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Smeura Arges

Smeura

La ~5km distanță

11.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

38.000 €
/ lună 19 € / mp / lună

Teren de vis la marginea padurii Slatioarele,Ba ...

Slătioarele

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

2 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez elevator

Trivale, Pitești

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
6

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pretabil birouri, strada Triva ...

Trivale, Pitești

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

132.000 €
/ lună 145.21 € / mp / lună

Vindem teren intravilan Trivale Campului , 909 ...

Trivale, Pitești

La ~5km distanță

909 mp teren