Geamăna
Proprietăți unice: 15
Proprietari: 8
Agenție

9 ore în urmă
4

37.500 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren de vanzare in Comuna Bradu -central Strad ...

Geamăna

500 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

82.000 €
/ lună 82 € / mp / lună

Teren intravilan Geamana - Aerodrom, 1000 mp, t ...

Geamăna

1.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand sau inchiriez teren Bradu

Geamăna

3.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

39.000 €
/ lună 79.92 € / mp / lună

Teren de vanzare

Geamăna

488 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

105.000 €
/ lună 84.27 € / mp / lună

0% Comision Teren intravilan 1246 mp Prundu Pla ...

Geamăna

1.246 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

53.500 €
/ lună 93.04 € / mp / lună

0% Comision-Teren intravilan 575 mp Valea Geama ...

Geamăna

575 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri de vanzare intravilan

Geamăna

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

250.000 €
/ lună 250 € / mp / lună

Teren Prelungirea Craiovei

Geamăna

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

35 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren Bradu 907 mp

Geamăna

907 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

144 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Propietar Vand Teren GEAMANA /Parcelabil

Geamăna

1.550 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
6

800 €
/ lună 0.86 € / mp / lună

INCHIRIERE SPATIU birouri DN 65 zona Auchan Bra ...

Geamăna

930 mp utili
2.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
5

1.800 €
/ lună 3.08 € / mp / lună

Hala Industriala, depozit, Bradu, DN 65B, S=585 ...

Geamăna

585 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

58 €
/ lună 14.50 € / mp / lună

Spatii de depozitare si Parcare auto

Geamăna

4 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

200 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Ocazie rara! afacere SINGURUL spatiu comercial ...

Geamăna

15 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

576 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Inchiriem cladire birouri ultracentala

Geamăna

3.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

54.000 €
/ lună 55.27 € / mp / lună

Vand teren 977 mp, intravilan, Pitesti

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

977 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
9

3.500 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

De Inchiriat Spatiu Comercial Prundu-Mavexim

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

95 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren intravilan/platou Prundu /Cimbrisor

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

780 mp teren

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
14

4.800 €
/ lună 10.64 € / mp / lună

Cladire multifunctionala cu panouri fotovoltaic ...

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

451 mp utili
3E
2012
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 4,800 € și 5.808 €
Agenție

2 luni în urmă
2

800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat birouri si servicii Pitesti ...

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

80 mp utili
2018
Agenție

2 luni în urmă
16

850 €
/ lună 5.67 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Pite?ti.

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

4.842 €
/ lună
4.002 €
8.07 € / mp / lună

Spațiu Showroom/Industrial DN65B, Autostrada Bu ...

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

600 mp utili
2010
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriem 1000 mp teren pentru parc auto , la D ...

Prundu, Pitești

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
19

3.996 €
/ lună 5.40 € / mp / lună

Spatiu comercial 5,4 €/mp, 740mp, Craiove ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

740 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

150 €
/ lună 30 € / mp / lună

Inchiriez camera in incinta salonului de infrum ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

5 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

59 €
/ lună 4.54 € / mp / lună

Inchiriez locuri de parcare!

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

13 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
12

2.201 €
/ lună 17.20 € / mp / lună

Inchiriere spatiu Comercial central situat apro ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

128 mp utili
4E
1979
Agenție

1 lună în urmă
5

600 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Spatiu comercial/birouri Craiovei Scoala 11

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

110 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Spatiu Comercial Parter Craiovei Pitesti Dispon ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

65 mp utili
2020
Agenție

4 luni în urmă
9

650 €
/ lună 8.67 € / mp / lună

De Inchiriat Spatiu 75 mp PARTER central- strad ...

Craiovei, Pitești

La ~5km distanță

75 mp utili
2010