RECO Teren intravilan in Cihei

49.000 € / lună
90.24 € / mp / lună

Sânmartin, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
543 mp

Descriere spațiu comercial

RECO Imobiliare va propune spre vanzare. ID 5003 Teren intravilan in Grigorescu ,parcela de 543 mp cu front stradal de 25 ml. Are toate utilitatile incluse ,drumul pietruit .Ideal pentru investitie sau casa individuala . Suprafata 543 mp. Front 25 ml. Pret 49 000 de euro. Telefon (folosesti formularul de contact).
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 16 Februarie 2026 ID anunț: 1537906

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Baile Felix
Mijloace transport aprox. 1899 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 1622 m
restaurants
Pensiune Restaurant Rozeclas
Restaurante aprox. 1676 m
restaurants
Nufarul
Restaurante aprox. 1937 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Sânmartin
53.000 € / lună
Județul Bihor, Sânmartin
503 mp teren
Spațiu comercial, în Cihei
48.000 € / lună
Județul Bihor, Cihei
511 mp teren
Spațiu comercial, în Saca
49.000 € / lună
Județul Bihor, Saca
11.132 mp teren
Spațiu comercial, în Paleu
52.500 € / lună
Județul Bihor, Paleu
416 mp teren
Spațiu comercial, în Sântandrei
47.775 € / lună
Județul Bihor, Sântandrei
525 mp teren
Spațiu comercial, în Rontău
44.800 € / lună
Județul Bihor, Rontău
1.025 mp teren
Spațiu comercial, în Central
48.000 € / lună
Oradea, Central
1.200 mp teren
Spațiu comercial, în Sânmartin
50.350 € / lună
Județul Bihor, Sânmartin
530 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Paleu
50.400 € / lună
Județul Bihor, Paleu
560 mp teren