Teren intravilan Sanmartin Beverly Hills

124.800 € / lună
124.80 € / mp / lună

Sânmartin, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
1.000 mp

Descriere spațiu comercial

VESTINVEST OFERA SPRE VANZARE Teren intravilan in Sanmartin cartierul Beverly Hills. Suprafata totala: 1000 mp Front stradal: 35 ml Terenul are acces din strada principala si nu este bransat la utilitati. Utilitatile respectiv curent, apa, canalizare, gaz sunt in fata parcelei. Pret: 124.800 Euro negociabil (125 euro/mp) Tel: (folosesti formularul de contact)
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 16 Mai 2026 ID anunț: 1622335

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Baile Felix
Mijloace transport aprox. 1193 m
transport
Hotel Padis
Mijloace transport aprox. 1582 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 230 m
restaurants
Nufarul
Restaurante aprox. 1075 m
parks
Teren Minifotbal
Recreere aprox. 1089 m
restaurants
Pizzeria dell Art
Restaurante aprox. 1402 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
135.000 € / lună
Oradea, Central
1.800 mp teren
Spațiu comercial, în Rontău
127.500 € / lună
Județul Bihor, Rontău
8.500 mp teren
Spațiu comercial, în Sânmartin
114.000 € / lună
Județul Bihor, Sânmartin
1.028 mp teren
Spațiu comercial, în Spitalul Județean
120.000 € / lună
Oradea, Spitalul Județean
866 mp teren
Spațiu comercial, în Pădureni
133.000 € / lună
Județul Bihor, Pădureni
1.330 mp teren
Spațiu comercial, în Dealuri Oradea
125.000 € / lună
Oradea, Dealuri Oradea
2.414 mp teren
Spațiu comercial, în Fughiu
121.800 € / lună
Județul Bihor, Fughiu
5.755 mp teren
Spațiu comercial, în Felcheriu
126.000 € / lună
Județul Bihor, Felcheriu
2.777 mp teren
Spațiu comercial, în Paleu
120.000 € / lună
Județul Bihor, Paleu
2.000 mp teren