Inchiriez 4 camere, pt birou sau locuinta, Ploiesti ultracentral, Hale, Catedrala,

550 € / lună
9.02 € / mp / lună

Ultracentral, Ploieşti

Suprafață utilă totală:
61 mp

Descriere spațiu comercial

Inchiriem apartament 4 camere [living, 2 dormitoare, birou, baie, bucatarie] intr-o vila construita in anul 2023 situata pe strada Ulierului, zona Ultracentrala, in spatele statiei Coreco, zona Hale, Catedrala, pozitie si vad deosebit. Locatia ofera acces rapid catre toate punctele de interes ale orasului: institutii publice (Primarie, Palatul de Justitie, notariate), banci, farmacii, librarii, restaurante, fast-food-uri, parc, piata si zone comerciale, iar apartamentul este luminos, curat, are usa metalica, aer conditionat, in fiecare camera, centrala termica, baie si bucatarie mobilate si utilate, utilitatile-apa, gaze, lumina- fiind contorizate separat. Detalii proprietate: - Apartament 4 camere (living + 3 camere) - Bucatarie + baie - 2 debarale (spatii de depozitare) - Situat la mansarda unei vile construite in 2023 - Pozitionare in partea din spate a imobilului liniste si intimitate Dotari si facilitati: - Centrala termica proprie - Aer conditionat in fiecare camera - Contorizare separata (gaz, electricitate, apa) - Usa metalica la intrare - Usi interioare din lemn - Ferestre PVC + Velux - Calorifere din otel - Plita pe gaz - Curte interioara supravegheata video - Posibilitate de parcare pe strada Destinatie: Potrivit atat pentru locuinta, cat si pentru birou / sediu de firma Pret: 550 / luna Conditii: 1 luna chirie + 1 luna garantie Se poate trimite video de prezentare pe WhatsApp pentru o evaluare rapida a spatiului. Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, nu ezitati sa ne contactati!