Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
9

2.100.000 €
/ lună

Închiriere hală nouă – 700 ...

Periferie, Ploiești

2E
Agenție

10 luni în urmă
12

13.992 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Inchiriere Showroom / Cladire Multifunctionala

Periferie, Ploiești

2.400 mp utili
2E
2010

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
3

69.000 €
/ lună 201.17 € / mp / lună

Teren de vanzare Ploiesti, cartier EDEN, ECX799 ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

343 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

491 €
/ lună 16.37 € / mp / lună

Spatiu comercial Ploiesti, str Toma Ionescu nr ...

Exterior Vest, Ploiești

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

550 €
/ lună 8.87 € / mp / lună

Inchiriez spa?iul comercial , zona Vest , 9 Mai ...

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

62 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
2

310.000 €
/ lună 103.33 € / mp / lună

Teren intravilan 3.000 mp avize si autorizatie ...

Sud, Ploiești

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

1.150.000 €
/ lună 157.53 € / mp / lună

Teren 7300 mp Ploiesti

Central, Ploiești

La ~5km distanță

7.300 mp teren
5E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

490 €
/ lună 7 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat

Central, Ploiești

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

12.000 €
/ lună 50.42 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri spatii comerciale

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

238,75 mp utili
8E
1990
Agenție

1 lună în urmă
2

400.000 €
/ lună 43.01 € / mp / lună

Teren Intravilan//Zona Cartier Roua Ploiesti

Roua, Ploiești

La ~5km distanță

9.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.800 €
/ lună 10.59 € / mp / lună

CLINICA//RESTAURANT//SPATIU COMERCIAL // CENTRA ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

170 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

220.000 €
/ lună 13.63 € / mp / lună

Teren intravilan industrial 16142 mp, Centura d ...

Est, Ploiești

La ~5km distanță

16.142 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
5

59.500 €
/ lună 26.10 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | 2.280mp | Sud, Pl ...

Sud, Ploiești

La ~5km distanță

2.280 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
4

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Agentia imobiliara VIGAFON vinde teren intravil ...

Vest, Ploiești

La ~5km distanță

19.062 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

82.700 €
/ lună 219.36 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan si constructii adiacen ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

377 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

2.700 €
/ lună 26.73 € / mp / lună

Gradinile MRS Ploiesti - spatiu comercial 101 m ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

101 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

400 €
/ lună 23.53 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial, central, 17mp

Central, Ploiești

La ~5km distanță

17 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

300 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat : Central- Democr ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

45 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
11

551 €
/ lună 6.89 € / mp / lună

Inchirere spatiu 4 camere in cladire noua, Ultr ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

80 mp utili
2E
2023
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
15

1.590 €
/ lună 3.61 € / mp / lună

CLINICA MEDICALA//AFTER SCHO0L// CENTRAL PLOIES ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

440 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

34.400 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren cu proiect casa individuala parcela 430mp ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

430 mp teren
1E
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

900.000 €
/ lună 949.37 € / mp / lună

Teren de Vanzare in Ploiesti-Comision 0%

Central, Ploiești

La ~5km distanță

948 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
15

4.700 €
/ lună 4.93 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere spatiu industrial ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

954 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

650 €
/ lună 0.66 € / mp / lună

Teren extravilan Boldesti Gradistea, Prahova - ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

986 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

23.850 €
/ lună 8.53 € / mp / lună

TEREN 2.795 mp + CONSTRUCTIE Valcanesti, Prahov ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2.795 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
7

400 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu cabinete/Zona Rezidentiala/BLOC NOU

Nord, Ploiești

La ~5km distanță

60 mp utili
8E
Agenție

4 luni în urmă
7

375.000 €
/ lună 699.63 € / mp / lună

Teren Ultracentral// Palatul De Justitie Ploies ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

536 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

36.000 €
/ lună 2.12 € / mp / lună

Stana 17.000 mp, Boldesti-Scaeni.

Central, Ploiești

La ~5km distanță

17.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

6.990 €
/ lună 14.87 € / mp / lună

Spatiu comercial Ploiesti Ultracentral

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

470 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

200 €
/ lună 2 € / mp / lună

Inchiriere spatii multifunctionale ideale pentr ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

100 mp utili