Proprietăți unice: 13
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
20

1.500 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, in Ploiesti, zona Gh. Do ...

Gheorghe Doja, Ploiești

175 mp utili
2014
Agenție

1 lună în urmă
15

401 €
/ lună 6.68 € / mp / lună

Inchiriere apartament pentru birouri, Ghe Doja, ...

Gheorghe Doja, Ploiești

60 mp utili
8E
1990
Agenție

1 lună în urmă
6

201 €
/ lună 16.75 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birou, Ploiesti, zona central ...

Gheorghe Doja, Ploiești

12 mp utili
1990

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
9

600 €
/ lună 12.24 € / mp / lună

Apartament 2 camere, spatiu birouri, Ploiesti, ...

Gheorghe Doja, Ploiești

49 mp utili
2025
Agenție

3 luni în urmă
14

1.300 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Inchiriere cladire birouri P+2, Gheorghe Doja, ...

Gheorghe Doja, Ploiești

4 camere
200 mp
2000
Agenție

3 luni în urmă
8

1.980 €
/ lună 9 € / mp / lună

Oferta ROANDY -Spatiu comercial pretabil pentru ...

Gheorghe Doja, Ploiești

220 mp utili
1E
1900
Agenție

3 luni în urmă
17

999 €
/ lună 9.99 € / mp / lună

Spatiu birouri 100mp, central, renovat, Ploiest ...

Gheorghe Doja, Ploiești

3 camere
100 mp
2005
Agenție

9 luni în urmă
16

4.798 €
/ lună 7.44 € / mp / lună

Royal Imobiliare - inchirieri spatii comerciale

Gheorghe Doja, Ploiești

645 mp utili
2E
2007
Agenție

9 luni în urmă
9

400 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchirieri Birouri zona Gheo ...

Gheorghe Doja, Ploiești

2 camere
36,21 mp
1990
Agenție

10 luni în urmă

1.499 €
/ lună 10.71 € / mp / lună

Spatii de birouri de inchiriat in zona Centrala

Gheorghe Doja, Ploiești

5 camere
140 mp
2000
Agenție

10 luni în urmă
7

4.797 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Gheorghe Doja, zona ...

Gheorghe Doja, Ploiești

900 mp utili
3E
1998
Agenție

10 luni în urmă
12

1.198 €
/ lună 8.56 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere Vila zona Gheorgh ...

Gheorghe Doja, Ploiești

7 camere
140 mp
1940
Agenție

1 săptămână în urmă
1

250 €
/ lună 19.23 € / mp / lună

Spatiu comercial 13 mp de inchiriat zona Ultrac ...

Gheorghe Doja, Ploiești

13 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
10

551 €
/ lună 3.67 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri P+M, zona Bulevardul ...

8 Martie, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp utili
1E
1990
Agenție

10 luni în urmă
12

13.992 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Inchiriere Showroom / Cladire Multifunctionala

8 Martie, Ploiești

La ~5km distanță

2.400 mp utili
2E
2010
Agenție

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri 2 camere, in Ploiesti ...

8 Martie, Ploiești

La ~5km distanță

54 mp utili
8E
1986

Agenție

3 săptămâni în urmă
8

474 €
/ lună 15.80 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial 30 mp, langa Afi, P ...

8 Martie, Ploiești

La ~5km distanță

30 mp utili
1E
2000
Agenție

Mai mult de un an
9

250 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu de birou, cladire eleganta, P ...

8 Martie, Ploiești

La ~5km distanță

20 mp utili
2E
1955
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
1

8 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU COMERCIAL DE INCHIR ...

P-ța Mihai Viteazu, Ploiești

La ~5km distanță

200 mp utili
1990
Agenție

5 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Inchiriere spatiu pentru mica industrie, labora ...

Transilvaniei, Ploiești

La ~5km distanță

300 mp utili
300 mp teren
3E
Agenție

4 luni în urmă
11

645 €
/ lună 7.96 € / mp / lună

Casa noua de inchiriat, curte (zona relaxare), ...

Transilvaniei, Ploiești

La ~5km distanță

81 mp utili
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 645 € și 650 €
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

360 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Penny Malu Rosu

Ana Ipătescu, Ploiești

La ~5km distanță

32 mp utili
1E
2005
Agenție

3 luni în urmă
5

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Ultrac., sp.20mp, gr.san., vizibil, 300e

Ana Ipătescu, Ploiești

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
2

300 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu birouri 15 mp, 1 camera, ultracentral, P ...

Ana Ipătescu, Ploiești

La ~5km distanță

15 mp utili
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comercial 100 mp, zona centrala, Ploiest ...

Ana Ipătescu, Ploiești

La ~5km distanță

100 mp utili
1980
Agenție

4 luni în urmă
19

1.100 €
/ lună 16.92 € / mp / lună

Spatiu comercial, parter de bloc, stradal, Ploi ...

Democrației, Ploiești

La ~5km distanță

65 mp utili
1988
Agenție

2 luni în urmă
16

300 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, in Ploiesti, zona De ...

Democrației, Ploiești

La ~5km distanță

45 mp utili
1950
Agenție

4 luni în urmă
18

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat, 100 mp, zona Ce ...

Democrației, Ploiești

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
10

850 €
/ lună 5.67 € / mp / lună

Casa de inchiriat, 150 mp, zona Democra?iei

Democrației, Ploiești

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

292 €
/ lună 11.68 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Democrației, Ploiești

La ~5km distanță

25 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Gheorghe Doja, Ploiești

Gheorghe Doja este o zonă din Ploiești, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru diversitatea de facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru a-ți oferi cele mai relevante informații despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.090 euro, cu oferte care încep de la 370 euro și pot ajunge până la 4.800 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 140 m², cu cele mai mari spații având 645 m² și cele mai mici de 36 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 8 euro, cu valori ce variază între 5 euro și 17 euro.
  • Accesibilitate: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 165 de zile, indicând o piață activă.

Gheorghe Doja, Ploiești, oferă oportunități excelente pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți găsești noul loc de afaceri? Explorează acum ofertele disponibile!