Spatiu open space, stradal, cu geam de servire, dublu acces

500 € / lună
31.25 € / mp / lună

Mihai Bravu, Ploieşti

Suprafață utilă totală:
16 mp

Descriere spațiu comercial

Catalina Anghel -broker imobiliar, va prezinta spre inchiriere un spatiu open space, localizat in incinta pietei din Mihai Bravu. Acesta are dublu acces, atat din incinta pietei cat si din Aleea Petrochimistilor. Utilitati: apa si electricitate. Grup sanitar: cel destinat Pietei. Spatiul beneficiaza si de un spatiu de depozitare, in imediata apropiere a acestuia( perete in perete). Disponibil imediat. Pentru cei interesati, exista si varianta vanzarii acestuia. Pentru detalii suplimentare si stabilirea unei vizionari, ca invit sa ma contactati. Id intern: P267185 Suprafata totala: 17 m2 Stadiu constructie: Finalizat Comision cumparator: 50% Tip imobil: Spatiu stradal
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 1615469
Suprafață utilă: 16 mp
Suprafață utilă totală: 16 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Tache Ionescu
Mijloace transport aprox. 148 m
transport
Statia Galerii
Mijloace transport aprox. 218 m
transport
(type name here)
Mijloace transport aprox. 251 m
transport
Coreco
Mijloace transport aprox. 412 m
Școală
education
Liceul Economic
Învățământ aprox. 411 m
education
Colegiul Mihai Viteazu
Învățământ aprox. 562 m
education
Liceul Caragiale
Învățământ aprox. 735 m
education
Spiru Haret
Învățământ aprox. 754 m
Recreere
restaurants
Tres Olivos
Restaurante aprox. 146 m
shopping
Carrefour Express
Supermarket/Mall aprox. 158 m
parks
Parc
Recreere aprox. 190 m