Hala 210 mp de inchiriat in Livada la 5 min de Aeroportul Oradea

950 € / lună
4.52 € / mp / lună

Nojorid, Judeţul Bihor

Suprafață utilă totală:
210 mp

Descriere spațiu comercial

Prestige Imobiliare va propune spre inchiriere:Hala industriala | DN77, Livada de Bihor | Acces direct din drum nationalCaracteristici generale:Suprafata utila: 210 mpInaltime utila: 4 mDestinatie actuala: depozitare / productie / logisticaPorti acces: 2Curte pavata fata si spateGrup sanitar inclusUtilitati: curent monofazic si trifazic, panouri fotovoltaice propriiPosibilitate extindere: spatiu suplimentar de pana la 500 mp disponibil in aceeasi locatieDotari la cerere:Liza electrica si rafturi metaliceConditii de inchiriere:Chirie lunara: 950 /luna (4,5 /mp)Garantie: 950 Comision: 50% din echivalentul unei luni de chirie (475 )Disponibil: imediatContactati-ne pentru detalii si vizionare.Disclaimer: Detaliile prezentate sunt furnizate de proprietar si au caracter orientativ.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 31 Martie 2026 ID anunț: 1380125
Suprafață utilă: 210 mp
Suprafață utilă totală: 210 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 85 mp, în Gării
901 € / lună
Oradea, Gării
85 mp utili
1980
Spațiu comercial, de 105 mp, în Iosia
1.000 € / lună
Oradea, Iosia
105 mp utili
Spațiu comercial, de 105 mp, în Central
1.000 € / lună
Oradea, Central
105 mp utili
Spațiu comercial, de 100 mp, în Episcopia Bihorului
1.000 € / lună
Oradea, Episcopia Bihorului
100 mp utili
Spațiu comercial, de 55.59 mp, în Iosia
997 € / lună
Oradea, Iosia