1 săptămână în urmă
2
- Agenție
Padurea Codrii Vlasiei
913.000 €
/ lună
65.21 €
/ mp
/ lună
Moara Vlăsiei, Judeţul Ilfov
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
PADUREA CODRII VLASIEI Se ofera spre vanzare teren situat in Balotesti, in apropiere de Padurea Codrii Vlasiei, intr-o zona verde, linistita si in continua dezvoltare imobiliara. Proprietatea are o suprafata generoasa de 14.000 mp si beneficiaza de o deschidere totala de 270 ml, oferind multiple posibilitati de parcelare si dezvoltare. Terenul dispune de utilitati in zona: - curent electric - gaze - fibra optica Datorita amplasarii excelente si dimensiunilor generoase, proprietatea este ideala pentru: - dezvoltare rezidentiala - ansamblu de case sau vile - investitie pe termen lung - proiect recreativ sau mixt Zona Balotesti este foarte cautata datorita accesului rapid catre Bucuresti si DN1, dar si datorita proximitatii fata de padure si aerului curat, fiind potrivita pentru proiecte rezidentiale premium. Comision agentie: 3% din pretul de vanzare Pentru detalii suplimentare si programarea unei vizionari, va rugam sa ne contactati. Informatii eficienta energetica:
Citește mai mult
Citește mai puțin
Actualizat în: 01 Mai 2026
ID anunț: 1548557
Istoric preț
Puncte de interes
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Moara Vlăsiei
- Spații comerciale de închiriat în Popești-Leordeni
- Spații comerciale de închiriat în Berceni
- Spații comerciale de închiriat în Voluntari
- Spații comerciale de închiriat în Bragadiru
- Spații comerciale de închiriat în Otopeni
- Spații comerciale de închiriat în Chiajna
- Spații comerciale de închiriat în Chitila
- Spații comerciale de închiriat în Pantelimon
- Spații comerciale de închiriat în Buftea
- Spații comerciale de închiriat în Afumați