Teren Padure 14 hectare

110.000 € / lună
0.79 € / mp / lună

Marghita, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
140.000 mp

Descriere spațiu comercial

Vand 14 hectare de Padure in localitatea Viisoara , aproape de Marghita la o distanta de 8km fata de oras. Padurea se afla pe un singur CF Padurea are urmatoarele specii de arbori : Stejar, Tei , Salcam . Drum de acces din sosea pietruit 70% restul de 30% e drum forestier. Nu se vinde pe parcele. Nu raspund la mesaje sau email . Pret 110000
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1405147

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Paleu
120.000 € / lună
Județul Bihor, Paleu
2.000 mp teren
Spațiu comercial, în Oncea
99.900 € / lună
Oradea, Oncea
840 mp teren
Spațiu comercial, în Centura
111.000 € / lună
Oradea, Centura
833 mp teren
Spațiu comercial, în Paleu
99.900 € / lună
Județul Bihor, Paleu
5.287 mp teren
Spațiu comercial, în Centura
111.000 € / lună
Oradea, Centura
833 mp teren
Spațiu comercial, în Spitalul Județean
120.000 € / lună
Oradea, Spitalul Județean
866 mp teren
Spațiu comercial, în Central
99.000 € / lună
Oradea, Central
13.000 mp teren
Spațiu comercial, în Aeroport
106.900 € / lună
Oradea, Aeroport
6.000 mp teren
Spațiu comercial, în Băile Felix
99.800 € / lună
Județul Bihor, Băile Felix
7.346 mp teren