Teren intravilan 2145 mp Hidiselul de Jos

53.000 € / lună
24.71 € / mp / lună

Hidiş, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
2.145 mp

Descriere spațiu comercial

De vanzare teren intravilan - 2145 mp, Hidiselul de Jos, langa biserica noua Oportunitate excelenta de investitie sau constructie! Teren intravilan cu suprafata de 2145 mp, situat in Hidiselul de Jos, intr-o zona vizibila si usor accesibila, chiar langa biserica noua. Proprietatea beneficiaza de front generos direct la strada asfaltata, oferind acces facil si maxima vizibilitate, fiind ideal atat pentru constructia unei locuinte, cat si pentru activitati comerciale sau investitie. Suprafata: 2145 mp Teren intravilan Front stradal generos Acces direct la drum asfaltat Zona in dezvoltare, cu acces rapid catre Oradea Pentru mai multe informatii sau vizionare, nu ezitati sa ma contactati ID ACTIV IMOB:232218 CASA te bucuri!!!
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 17 Mai 2026 ID anunț: 1623341

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 5,200 mp, în Nufărul
52.000 € / lună
Oradea, Nufărul
5.200 mp utili
1E
2007
Spațiu industrial, de 10,000 mp, în Vest
54.450 € / lună
Oradea, Vest
10.000 mp utili
1E
2025
Spațiu comercial, în Saca
49.000 € / lună
Județul Bihor, Saca
11.132 mp teren
Spațiu comercial, în Central
48.000 € / lună
Oradea, Central
1.200 mp teren
Spațiu comercial, în Cihei
49.000 € / lună
Județul Bihor, Cihei
515 mp teren
Spațiu comercial, în Paleu
50.400 € / lună
Județul Bihor, Paleu
560 mp teren
Spațiu comercial, în Cordău
58.000 € / lună
Județul Bihor, Cordău