Teren cu fundatie si pivnita, Cetariu, Bihor,Gaminvest,V2276A

54.000 € / lună
51.43 € / mp / lună

Cetariu, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
1.050 mp

Descriere spațiu comercial

Oferim spre vanzare cu comision 0% de la cumparator teren cu fundatie pentru casa si pivnita in Cetariu, Bihor. Terenul are o suprafata de 1050 mp pe care este amplasata o fundatie pentru casa. Pivnita masoara o suprafata de 28 mp, iar inaltimea acesteia fiind de 2,80 m. Proprietarul detine si un proiect de casa pentru clientii interesati in continuarea contructiei. Pret de vanzare propus de proprietar: 54.000 euro, negociabil. Agentia nu percepe comision de la cumparator. Va oferim deasemenea ajutor si asistenta in vederea depunerii dosarului pentru obtinerea unui Credit Ipotecar sau Noua Casa direct la banca sau prin partenerii agentiei.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 17 Mai 2026 ID anunț: 1386444

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Borș
50.000 € / lună
Județul Bihor, Borș
500 mp teren
Spațiu comercial, în Saca
49.000 € / lună
Județul Bihor, Saca
11.132 mp teren
Spațiu comercial, în Cordău
58.000 € / lună
Județul Bihor, Cordău
945 mp teren
Spațiu comercial, în Săldăbagiu de Munte
57.000 € / lună
Județul Bihor, Săldăbagiu de Munte
1.628 mp teren
Spațiu comercial, în Hidiș
53.000 € / lună
Județul Bihor, Hidiș
2.145 mp teren
Spațiu comercial, în Cihei
49.000 € / lună
Județul Bihor, Cihei
515 mp teren
Spațiu industrial, de 5,200 mp, în Nufărul
52.000 € / lună
Oradea, Nufărul
5.200 mp utili
1E
2007
Spațiu industrial, de 10,000 mp, în Vest
54.450 € / lună
Oradea, Vest
10.000 mp utili
1E
2025
Spațiu comercial, în Cetariu