Inchiriere Hala Industriala | 590 mp | Zona Papillon Albota

3.245 € / lună
5.50 € / mp / lună

Albota, Judeţul Argeş

Suprafață utilă totală:
590 mp

Descriere spațiu comercial

Localizare strategica intr-o zona industriala a Pitestiului, cu acces rapid catre Drumul Expres Pitesti-Craiova si autostrada si centre comerciale. Ideala pentru depozitare sau distributie. DETALII: Suprafata hala: 590 mp Suprafata exterioara: 3000 mp sau mai mult, in functie de necesitate Birourile se pot construi din containere modulare sau se pot cumpara, in functie de necesitate Acces auto > 7.5 tone Destinatii potrivite: Spatiu de depozitare Centru de distributie logistica Detalii pret:Hala 590 mp - depozitrare: 5,5 euro / mpCurte 3000-6000 mp: 1 euro / mp Comision agentie: 50% din chiria pe prima luna. Pretul afisat nu contine TVA. Diponibila si pentru vanzare. Contacteaza-ne pentru detalii sau vizionare. Spatii industriale inteligente pentru afacerea ta!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1661121
Suprafață utilă: 590 mp
Suprafață utilă totală: 590 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Aerodromul Geamana
Mijloace transport aprox. 1778 m
Recreere
restaurants
Europa Grill
Restaurante aprox. 949 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 270 mp, în Ultracentral
3.000 € / lună
Pitești, Ultracentral
270 mp utili
Spațiu comercial, 185 mp în Central
2.960 € / lună
Județul Argeș, Topoloveni
1.600 mp teren
2E
2026
Spațiu industrial, în Nord
3.460 € / lună
Județul Argeș, Câmpulung Muscel
1971