Proprietăți unice: 8
Proprietari: 0
Agenție

4 săptămâni în urmă
18

10.890 €
/ lună
9.000 €
7.26 € / mp / lună

Spatiu industrial, Birouri, 1500 mp utili, situ ...

Iris, Cluj-Napoca

1.500 mp utili
1980
Agenție

4 luni în urmă
8

726 €
/ lună
600 €
9.95 € / mp / lună

Spații de birouri de închiriat – suprafețe flex ...

Iris, Cluj-Napoca

3 camere
73,63 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

6 luni în urmă
7

1.249 €
/ lună 4.46 € / mp / lună

0% COMISION! Spatii de birouri sau servicii, zo ...

Iris, Cluj-Napoca

2 camere
280 mp
Etaj 1 / 2
2010

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
12

2.051 €
/ lună 4.99 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 411 mp utili, situat in ...

Iris, Cluj-Napoca

7 camere
411 mp
2000
Agenție

Mai mult de un an
9

1.304 €
/ lună
1.078 €
8.47 € / mp / lună

Spațiu de birouri cu suprafata de 154 mp, de in ...

Iris, Cluj-Napoca

7 camere
154 mp
1988
2E
Agenție

Mai mult de un an
12

53.594 €
/ lună 5.36 € / mp / lună

Cladire sediu firma/ clinica medicala

Iris, Cluj-Napoca

9.999 mp
2015
10E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
41

2.100 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Sp. Birouri-0% COMISION-Cladire Clasa A-Suprafe ...

Iris, Cluj-Napoca

3 camere
168 mp
Etaj 2 / 2
2013
Agenție

Mai mult de un an
11

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Casa alipita, D+P+M, 120 mp utili, situata in z ...

Iris, Cluj-Napoca

4 camere
120 mp
1929

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
5

1.201 €
/ lună 4.90 € / mp / lună

Spatiu comercial, 225 mp utili, situat in carti ...

Bulgaria, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

245 mp utili
2007
Agenție

1 lună în urmă
9

1.208 €
/ lună
999 €
9.29 € / mp / lună

Spatiu birou 130mp,balcon,5 parcari,Bulgaria, z ...

Bulgaria, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

130 mp utili
2010
Agenție

Mai mult de un an
16

2.058 €
/ lună
1.701 €
6.81 € / mp / lună

Spațiu comercial de 302.5mp de închiriat în zon ...

Bulgaria, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

6 camere
302,5 mp
Etaj 2 / 2
1952

Agenție

7 luni în urmă
9

1.500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spațiu de birouri de inchiriat zona Autogarii

Gară, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
240 mp
Etaj 2 / 2
2000
Agenție

10 luni în urmă
17

1.936 €
/ lună
1.600 €
9.68 € / mp / lună

Spatiu birouri amenajat +mobilier zona Garii 2 ...

Gară, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

200 mp
Etaj 6 / 6
2016
6E
Dezvoltator
Comision 0%

5 luni în urmă
7

1.681 €
/ lună
1.389 €
21.83 € / mp / lună

Spațiu de birouri modern de închiriat ...

Gară, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

77,2 mp
2005
Agenție

Mai mult de un an
6

247 €
/ lună 6.86 € / mp / lună

Spatiu 36 mp openspace etaj 3 zona strazii Hore ...

Gară, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

36 mp
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

4.719 €
/ lună
3.900 €
15.13 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 312mp de închiriat în zona ...

Gară, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
312 mp
2012
2E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

9.952 €
/ lună
8.225 €
15.12 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 658mp de închiriat în zona ...

Gară, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
658 mp
2012
2E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
14

6.534 €
/ lună
5.400 €
15.13 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 432 mp de închiriat în zon ...

Gară, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
432 mp
Etaj 2 / 2
2012
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

6.261 €
/ lună
5.175 €
15.12 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 414 mp de închiriat în zon ...

Gară, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2 camere
414 mp
Etaj 2 / 2
2012
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

19.027 €
/ lună
15.725 €
15.12 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 1258 mp de închiriat în zo ...

Gară, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

6 camere
1.258 mp
2012
2E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

5.430 €
/ lună
4.488 €
15.13 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 359 mp de închiriat în zon ...

Gară, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4 camere
359 mp
Etaj 2 / 2
2012
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
15

6.795 €
/ lună
5.616 €
14.52 € / mp / lună

0% Comision! Birou premium cu acces facil

Gară, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1 camere
468 mp
Etaj 3 / 6
2024
Agenție

11 luni în urmă
11

3.281 €
/ lună
2.712 €
14.52 € / mp / lună

0% COMISION - Spatiu de birouri de inchiriat - ...

Gară, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

226 mp utili
6E
2024
Agenție

Mai mult de un an
11

6.795 €
/ lună
5.616 €
14.52 € / mp / lună

0% COMISION - Spatiu de birouri de inchiriat - ...

Gară, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

468 mp utili
6E
2024
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
4

850 €
/ lună 3.01 € / mp / lună

Cauți un spațiu pentru depozitare apr ...

Gară, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

282,7 mp
2005
1E
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
18

1.500 €
/ lună 8.67 € / mp / lună

Spatiu ideal pentru birouri, finisat modern, pa ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

173 mp utili
1E
2008
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,500 € și 1.691 €
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

100 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

PETOFI SANDOR 25 - comision 0%, reprezentam pro ...

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

450 mp
2023
3E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

4.011 €
/ lună 0.84 € / mp / lună

Olimpia Business Center

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4.800 mp
2006
8E
Agenție

7 luni în urmă
12

1.452 €
/ lună
1.200 €
9.68 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri in cartierul Marasti

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

8 camere
150 mp
Etaj 1 / 1
2010
Agenție

9 luni în urmă
22

4.640 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou de inchiriat in Marasti, Cluj Napoca

Mărăști, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

580 mp utili
5E

Birouri de închiriat în Iris, Cluj-Napoca

Iris este un cartier din Cluj-Napoca, cunoscut pentru accesibilitatea sa și pentru atmosfera sa vibrantă, fiind ideal pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața birourilor de închiriat din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor de birouri este de aproximativ 1.100 euro, cu oferte care încep de la 600 euro și pot ajunge până la 9.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.132 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a birourilor este de 200 m², cu cele mai mari spații având până la 1.500 m² și cele mai mici de 29 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 27% dintre birouri au 1 cameră, 27% au 2 camere, iar 9% au 3 sau mai multe camere.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu de birouri rămâne online este de 169 de zile, indicând o piață activă.

Iris, Cluj-Napoca, reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută birouri de închiriat într-o zonă accesibilă și bine conectată. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum birourile disponibile în Iris!