Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.560 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de birouri situat la parter, 130 m2 , B ...

Borhanci, Cluj-Napoca

130 mp utili
2E
2017
Agenție

2 săptămâni în urmă
17

2.700 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de birouri dispus pe 2 niveluri , 225 m2 ...

Borhanci, Cluj-Napoca

225 mp utili
2E
2017
Agenție

3 luni în urmă
5

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Spatiu birou Borhanci, parter, parcare

Borhanci, Cluj-Napoca

55 mp
Parter

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.500 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu modern, open-space, 300 mp, pentru birou ...

Borhanci, Cluj-Napoca

1 camere
250 mp
Parter / 3
2019

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
9

3.750 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spațiu birouri clasa A de închiriat - Bună Ziua

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

300 mp
Etaj 1 / 3
2016
3E
Agenție

2 luni în urmă
6

400 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Închiriere spațiu premium | 2 camere | Baie | P ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

45 mp utili
2E
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

520 €
/ lună 10.40 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat | SU 50 mp, terasa 10 ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

50 mp utili
2E

Agenție

1 săptămână în urmă
10

520 €
/ lună 10.40 € / mp / lună

Birou superb, partial mobilat, parcare, zona Bu ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

50 mp utili
2E
2008
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

530 €
/ lună 10.60 € / mp / lună

Spatiu de birou in cartierul Buna ziua

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

50 mp
Etaj 1 / 2
2010
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birouri de 60mp in Buna Ziu ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

60 mp utili
2E
2013
Agenție

8 luni în urmă
8

3.300 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu birou 300mp (open space + 3 incaperi) zo ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
Etaj 4 / 6
6E
Agenție

Mai mult de un an
7

3.000 €
/ lună 13.70 € / mp / lună

Spatiu birou

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

219 mp
Agenție

6 luni în urmă
25

7.002 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Cladire Birouri l D+P+2 l 600 MP l 14 Parcari l ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

600 mp
2017
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

9.100 €
/ lună 1.14 € / mp / lună

Iulius BC. , Al.Vaida Voievod 53B - comision 0% ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

8.000 mp
2008
5E
Agenție

5 luni în urmă
3

360 €
/ lună 24 € / mp / lună

Spațiu birouri 15 mp, proaspăt renovat, cheltui ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1 camere
15 mp
Etaj 3 / 6
1990
Agenție

5 luni în urmă
3

432 €
/ lună 33.23 € / mp / lună

Spațiu birouri 13 mp, proaspăt renovat, cheltui ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1 camere
13 mp
Etaj 3 / 6
1990
Agenție

10 luni în urmă
12

349 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Birou 45 mp parter inalt pozitionat in zona com ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

700 mp
2E
Agenție

Mai mult de un an
12

1.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 200 mp utili, situat in ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

6 camere
200 mp
1995
Agenție

2 luni în urmă
7

2.354 €
/ lună 10.70 € / mp / lună

Spatiu Birou l Iulius Mall l 215 MP l 5 Parcari ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

220 mp utili
2017
Agenție

3 luni în urmă
11

600 €
/ lună
695 €
9.68 € / mp / lună

Apartament - SPATIU BIROU, Septimiu Albini, zon ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

62 mp
Etaj 1 / 6
2020
6E
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

2.600 €
/ lună 12.15 € / mp / lună

Spatiu de birouri 215mp langa Iulius Mall | 6 p ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

214,82 mp utili
4E
2017
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
12

1.750 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spațiu de birouri premium tip coworking Borhanc ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

250 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
16

1.750 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu office modern cu terase si parcari | 250 ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

250 mp utili
2E
2020
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

1.212 €
/ lună 16.16 € / mp / lună

Birou privat pentru 5 persoane – Regus Iu ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

75 mp
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

233 €
/ lună 7.77 € / mp / lună

Alăturați-vă unui mediu de co-wo ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

30 mp
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

280 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

Birou privat pentru 1 persoană – Reg ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

50 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 280 € și 320 €
Agenție

10 luni în urmă
8

518 €
/ lună 51.80 € / mp / lună

Acces la spații de birou profesionale &#23 ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

10 mp
6E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 518 € și 531 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

2.524 €
/ lună 22.95 € / mp / lună

Acces la un spațiu de birou pentru 10 &# ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

110 mp
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

796 €
/ lună 13.27 € / mp / lună

Spațiu de birou privat pentru 3 persoane & ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

60 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 796 € și 931 €
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

70 €
/ lună 7 € / mp / lună

Acces nelimitat la spații de co-working &# ...

Gheorgheni, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

10 mp