Proprietăți unice: 518
Proprietari: 32
Agenție

3 zile în urmă
1

180.000 €
18 € / mp

Teren 10000mp zona Calea Surii Mici

Periferie, Sibiu

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
1

520.000 €
626.51 € / mp

Teren 830mp intravilan cu PUZ si utilitati zona ...

Sub Arini, Sibiu

830 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
2

420.000 €
70 € / mp

Teren intravilan Premium -Turnisor -oportunitat ...

Turnișor, Sibiu

6.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
3

59.900 €
60.51 € / mp

Teren intravilan 990mp Tropinii Noi Sibiu

Calea Dumbrăvii, Sibiu

990 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

1.664.000 €
80 € / mp

Teren industrial de vânzare , Sibiu– Zona Indus ...

Aeroport, Sibiu

20.800 mp teren
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
3

960.000 €
120 € / mp

Teren intravilan 8.000 mp – Sibiu, zona Neppend ...

Turnișor, Sibiu

8.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
2

135.000 €
45 € / mp

Teren 3000 mp intravilan de vanzare in Sibiu zo ...

Broscărie, Sibiu

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

549.000 €
54.90 € / mp

Teren industrial Zona Est 10000 m

Broscărie, Sibiu

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

780.000 €
78 € / mp

10 000 mp - Teren constructii industriale - Sib ...

Industrial Vest, Sibiu

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

239.000 €
375.79 € / mp

Teren 636 mp | Zona rezidentiala de case | Stra ...

Ștrand, Sibiu

636 mp teren
Construcții
Agenție

16 ore în urmă
3

540.000 €
90 € / mp

Vant teren intravilan 6000 mp-Turnisor,str.Ogor ...

Turnișor, Sibiu

6.000 mp
6.000 mp teren
Agenție

Ieri
5

110.000 €
212.77 € / mp

Teren intravilan 517 mp cu utiliati la drum pri ...

Tilișca, Sibiu

517 mp
517 mp teren
Agenție

Ieri
7

89.000 €
11.30 € / mp

Teren 7876 mp | Sadu | Zona Deosebita| Deschide ...

Central, Sibiu

7.876 mp
7.876 mp teren
Agenție

Ieri

190.000 €

Teren intravilan test 5

Ultracentral, Sibiu

Agenție

2 zile în urmă
3

143.000 €
286 € / mp

Vand teren intravilan Veterani

Ștrand, Sibiu

500 mp
500 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

180.000 €
18 € / mp

Teren 10000mp zona Calea Surii Mici

Central, Sibiu

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

805.255 €
665.500 €
161.05 € / mp

5000 mp - Teren constructii industriale - Sibiu ...

Industrial Vest, Sibiu

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

214.900 €
348.30 € / mp

Teren intravilan premium 617mp | Padurea Dumbra ...

Valea Aurie, Sibiu

617 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

75.000 €
125 € / mp

Teren intravilan, 600mp zona Turnisor

Turnișor, Sibiu

600 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
4

110.000 €
212.77 € / mp

Teren intravilan pentru constructii, zona parc ...

Tilișca, Sibiu

517 mp
517 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

160.000 €

Vand teren 400 mp, deschidere 16ml. la ,str. Tr ...

Țiglari, Sibiu

Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

113.740 €
220 € / mp

Teren intravilan de vanzare Sibiu, Strada Sacel

Ștrand, Sibiu

517 mp
517 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

58.000 €
58.59 € / mp

Teren intravilan 990mp Tropinii Noi Sibiu

Central, Sibiu

990 mp
990 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

48.500 €
80.83 € / mp

TEREN 600 MP | VEDERE PANORAMICA | LA MARGINEA ...

Central, Sibiu

600 mp
600 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

580.000 €
31.91 € / mp

Teren extravilan arabil - Sibiu - Gusterland

Gușterița, Sibiu

18.175 mp teren
f.s. 310 m
Extravilan
Agricol
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

290.000 €
250.000 €
325.84 € / mp

Teren intravilan pentru construcție casă – Sibi ...

Tilișca, Sibiu

890 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

94.900 €
172.55 € / mp

Teren Puz aprobat 550 mp intravilan zona Arhit ...

Arhitecților - Calea Cisnădiei, Sibiu

550 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

141.500 €
310.31 € / mp

Teren intravilan de vanzare 456 mp puz aprobat ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

456 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

49.000 €
10 € / mp

Teren 4900 mp extravilan de vânzare zona Calea ...

Exterior Vest, Sibiu

4.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
2

15.960 €
30 € / mp

Teren 532 mp zona Calea Cisnadiei

Arhitecților - Calea Cisnădiei, Sibiu

532 mp teren
Extravilan
Agricol

Terenuri de vânzare în Sibiu

Sibiu, un oraș cu o bogată istorie și cultură, este cunoscut pentru arhitectura sa medievală și pentru atracțiile turistice, cum ar fi Piața Mare și Podul Minciunilor. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din Sibiu, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 181.000 euro, cu oferte care încep de la 5.200 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 440 m² și 18.000 m², oferind opțiuni pentru diverse tipuri de dezvoltări.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 78 euro, cu valori care variază de la 1 euro/m² pentru terenuri mai puțin dezvoltate până la 982 euro/m² pentru locații premium.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie timp de 168 de zile, indicând o piață activă.

Sibiu reprezintă o oportunitate excelentă pentru investitori și dezvoltatori, având un mix diversificat de terenuri disponibile. Ești pregătit să explorezi opțiunile de terenuri de vânzare în Sibiu? Nu rata cele mai noi oferte!