Proprietăți unice: 517
Proprietari: 32
Agenție

2 luni în urmă
5

88.800 €
80 € / mp

Teren intravilan 1100mp Tropinii Noi

Calea Dumbrăvii, Sibiu

1.110 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

594.580 €
140 € / mp

VAND TEREN CALEA CISNADIEI CU PUZ APROBAT

Hipodrom 4, Sibiu

4.247 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

99.000 €
111.000 €
45 € / mp

Teren de vanzare 2200 mp cu deschidere de 28 ml ...

Turnișor, Sibiu

2.200 mp teren
Extravilan
Agricol

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
5

22.000 €
5 € / mp

Teren extravilan 4.400 mp in Sibiu - deschidere ...

Exterior Est, Sibiu

4.400 mp teren
f.s. 30 m
Extravilan
Fâneață
Agenție

2 luni în urmă
1

485.000 €
29.74 € / mp

Teren de vanzare 16310 mp si front stradal 157 ...

Industrial Vest, Sibiu

16.310 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

83.000 €
102.60 € / mp

Teren 809 mp intravilan în Tropinii Noi zonă în ...

Exterior Sud, Sibiu

809 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

756.418 €
799.000 €
47 € / mp

Oportunitate de dezvoltare- Teren intravilan - ...

Periferie, Sibiu

16.094 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

1.850.000 €
37 € / mp

Cristian, Sibiu, Teren industrial-50.000 mp, Zo ...

Nord-Vest, Sibiu

50.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
16

31.000 €
35.000 €
31 € / mp

TEREN DE VÂNZARE 1000 MP ȘELIMBĂR ZONA TROIȚĂ | ...

Hipodrom 1, Sibiu

1.000 mp teren
f.s. 10 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

30.000 €
74.81 € / mp

Teren intravilan 401 m cu un front stradal de 1 ...

Broscărie, Sibiu

401 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

99.999 €
19.93 € / mp

Teren 5000MP | Intravilan | Utilitati | Acces a ...

Nord, Sibiu

5.017 mp teren
f.s. 33 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

21.780 €
90 € / mp

Stai așa! Vând teren intravilan &#238 ...

Viile Sibiului, Sibiu

242 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 8 agenții cu prețuri cuprinse între 21,780 € și 24.660 €
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

27.270 €
90 € / mp

Stai așa! Vând teren intravilan &#238 ...

Viile Sibiului, Sibiu

303 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 27,270 € și 31.410 €
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

38.699 €
90.00 € / mp

Atenție! Atenție! În Sibiu - ter ...

Viile Sibiului, Sibiu

430 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 38,699 € și 46.080 €
Agenție

2 luni în urmă
4

219.000 €
49.77 € / mp

Teren intravilan 4400 mp – Arhitectilor, Sibiu ...

Arhitecților - Calea Cisnădiei, Sibiu

4.400 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

82.000 €
164 € / mp

Teren de casa individuala de vanzare Sibiu 500m ...

Veterani, Sibiu

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

144.999 €
152.95 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu 948 mp cu ...

Terezian, Sibiu

948 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

129.999 €
161.69 € / mp

Teren intravilan de vanzare nu necesita PUZ sup ...

Terezian, Sibiu

804 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

72.500 €
74.750 €
63.04 € / mp

Teren intravilan Aerodrom Magura

Arhitecților - Calea Cisnădiei, Sibiu

1.150 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

526.920 €
60 € / mp

Teren 8.782 mp | 2 parcele alipite | Calea Cisn ...

Arhitecților - Calea Cisnădiei, Sibiu

8.782 mp teren
f.s. 23.840000152588 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
2

500.000 €
100 € / mp

Teren intravilan industrial – 5000 mp – Zona de ...

Vest, Sibiu

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

77.000 €
35 € / mp

Teren extravilan 2200 mp, zona Calea Poplă ...

Calea Poplăcii, Sibiu

2.200 mp teren
Fâneață
Extravilan
Agenție

3 luni în urmă
4

135.000 €
200 € / mp

Teren intravilan - oportunitate investiție- car ...

Arhitecților - Calea Cisnădiei, Sibiu

675 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

55.000 €
5.50 € / mp

VANZARE | Teren extravilan arabil | 10000 mp | ...

Viile Sibiului, Sibiu

10.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
3

650.000 €
65 € / mp

Teren intravilan 10.000mp strada Zadei Gusterit ...

Gușterița, Sibiu

10.000 mp teren
f.s. 38 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
3

60.000 €
60 € / mp

Teren intravilan 1000mp strada Salcamilor Guste ...

Gușterița, Sibiu

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

65.000 €
65 € / mp

Teren intravilan 1000mp zona Rasinari

Calea Dumbrăvii, Sibiu

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

59.000 €
13.11 € / mp

Teren extravilan 4500mp cu autorizatie adapost ...

Gușterița, Sibiu

4.500 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
3

1.890.900 €
99 € / mp

Teren intravilan industrial cu PUZ 19100 mp zon ...

Industrial Est, Sibiu

19.100 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

711.480 €
110 € / mp

De vanzare teren intravilan 6468 mp in Sibiu

Lazaret, Sibiu

6.468 mp teren
Construcții