Proprietăți unice: 517
Proprietari: 32
Agenție

1 lună în urmă
1

800.000 €
400 € / mp

Teren intravilan 2000mp PUZ aprobat pentru locu ...

Arhitecților - Calea Cisnădiei, Sibiu

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

82.000 €
109.77 € / mp

COMISION 0% Teren constructii 747 mp proiect au ...

Periferie, Sibiu

747 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

87.990 €
491.56 € / mp

TEREN INTRAVILAN SIBIU ȘOSEAUA ALBA IULIA, PUZ ...

Turnișor, Sibiu

179 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

299.900 €
143.56 € / mp

Comision 0% teren intravilan 2089 mpu - Neppend ...

Turnișor, Sibiu

2.089 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

65.450 €
110 € / mp

Teren Intravilan pentru CASA Arhitectilor 595mp ...

Arhitecților - Calea Cisnădiei, Sibiu

595 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

299.000 €
308.000 €
124.58 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Sibiu

Tineretului, Sibiu

2.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

149.000 €
413.89 € / mp

Teren la 2 pasi de Sub Arini, COMISION 0%

Calea Poplăcii, Sibiu

360 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

87.990 €
491.56 € / mp

Teren intravilan de vânzare in Sibiu, PUZ aprob ...

Turnișor, Sibiu

179 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

2.050.000 €
398.29 € / mp

Teren constructii 5000mp in mijlocul orasului S ...

Sub Arini, Sibiu

5.147 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
18

28.000 €
37.53 € / mp

Proprietar | Teren Panoramic+PUZ + Cabana | Dru ...

Hipodrom 1, Sibiu

746 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

190.000 €
19 € / mp

Teren extravilan 10.000 mp situat pe UAT Sibiu ...

Exterior Est, Sibiu

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

72.500 €
125 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu, suprafata ...

Gușterița, Sibiu

580 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

72.500 €
123.51 € / mp

Teren de casa 587mp intravilan curti constructi ...

Gușterița, Sibiu

587 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

157.500 €
25 € / mp

TEREN EXTRAVILAN I 6300 MP I LA SOSEA

Exterior Est, Sibiu

6.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

84.000 €
77.85 € / mp

Teren intravilan 1079 mp zona Tropinii Noi Sibi ...

Central, Sibiu

1.079 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

47.500 €
25 € / mp

Vanzare teren Sibiu intravilan

Nord-Est, Sibiu

1.900 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

295.000 €
73.75 € / mp

Comision 0% teren intravilan 4000 mpu zona indu ...

Industrial Vest, Sibiu

4.000 mp teren
f.s. 17 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

100.000 €
50 € / mp

Teren intravilan 2000 mp zona Câmpșor

Turnișor, Sibiu

2.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
2

1.130.085 €
55 € / mp

Teren industrial premium Zona Vest Sibiu 20547 ...

Industrial Vest, Sibiu

20.547 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

699.500 €
689.999 €
69.95 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 10.000 mp – Zona ...

Exterior Vest, Sibiu

10.000 mp teren
f.s. 58.799999237061 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

840.000 €
50 € / mp

Teren Intravilan 16.800 mp intravilan – Oportun ...

Turnișor, Sibiu

16.800 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

147.000 €
35 € / mp

Teren intrevilan de vânzare Turnișor

Turnișor, Sibiu

4.200 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
6

90.000 €
12 € / mp

Teren Arabil Turnișor - Spre ferma de pui

Turnișor, Sibiu

7.500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
3

28.000 €
17 € / mp

Teren de vânzare în imediata vecinătate a autos ...

Gușterița, Sibiu

1.647 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

186.264 €
78 € / mp

Teren intravilan, la 5 minute de cartierul Vale ...

Calea Poplăcii, Sibiu

2.388 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

5.634.000 €
180 € / mp

Teren | 31.300 MP | Intravilan | Oportunitate I ...

Veterani, Sibiu

31.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

190.000 €
27.54 € / mp

Oportunitate Premium: 6.900 mp Intravilan – Hub ...

Exterior Sud, Sibiu

6.900 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

337.500 €
90 € / mp

Teren de vanzare in Cristian, 3750 mp teren, 6 ...

Vest, Sibiu

3.750 mp teren
f.s. 143 m
Intravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
3

309.000 €
103 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu, 3000 mp d ...

Nord-Est, Sibiu

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

50.310 €
90 € / mp

Vând teren intravilan pentru casa TA &#238 ...

Viile Sibiului, Sibiu

559 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 50,310 € și 60.480 €