Proprietăți unice: 217
Proprietari: 13
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

1.188.000 €
40 € / mp

Investiție dezvoltare rezidențială 3 Ha – Satu ...

14 Mai, Satu Mare

29.700 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

63.500 €
55.22 € / mp

Teren intravilan - 1.150 mp + utilitati | Bercu ...

Bercu Roșu, Satu Mare

1.150 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

190.000 €

Teren intravilan de vanzare, 8700 mp, Puz aprob ...

Central, Satu Mare

f.s. 30 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
2

100.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare SATU MARE

Burdea, Satu Mare

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

190.000 €
21.84 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 8700 mp, Puz aprob ...

Central, Satu Mare

8.700 mp
8.700 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
14

19.500 €
2.05 € / mp

Teren de 9.500 mp in Maramures | Varf de deal, ...

Sud, Satu Mare

9.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

14.000 €
28 € / mp

VIDEO | Investitie sigura | Teren intravilan de ...

Sud, Satu Mare

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

600.000 €
35.71 € / mp

Teren intravilan – 16.800 mp Satu Mare, strada ...

Ștrandului, Satu Mare

16.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

324.000 €
31.15 € / mp

Teren extravilan – Satu Mare, zona Botizului

Botizului, Satu Mare

10.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

1 €
0 € / mp

De vanzare hala cu teren in Satu Mare

Nord-Vest, Satu Mare

51.474 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

59.000 €
33.91 € / mp

Oportunitate dezvoltare teren Drum Petea

Aurel Vlaicu, Satu Mare

1.740 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

229.900 €
26.27 € / mp

De vânzare teren cu P.U.Z aprobat Str Depozitel ...

Periferie, Satu Mare

8.753 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
1

8.000 €
0.63 € / mp

Teren extravilan de vânzare – Satu Mare, str. Ș ...

Careiului, Satu Mare

12.700 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
12

16.500 €
25.11 € / mp

VIDEO | Teren intravilan - 657 mp | Micula, Sat ...

Nord, Satu Mare

657 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

102.000 €
59.48 € / mp

Teren intravilan de vânzare – zona Lucian Blaga ...

Lucian Blaga, Satu Mare

1.715 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

25 €
0 € / mp

De vanzare: Teren 60.000 mp | DN 19A intre Sat ...

14 Mai, Satu Mare

60.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
2

475.000 €
26.99 € / mp

Teren zona L Blaga, acces direct din drumul pri ...

Lucian Blaga, Satu Mare

17.600 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
2

3.500 €
3.76 € / mp

Teren extravilan de vanzare in Satu Mare

Periferie, Satu Mare

930 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

25.999 €
1.97 € / mp

13.2oomp teren lipit de Parcul Industrial SUD S ...

Sud, Satu Mare

13.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
22

19.500 €
39 € / mp

VIDEO | ?? Loc pentru casa, cabana sau cazare t ...

Sud, Satu Mare

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

160.000 €
112.68 € / mp

Teren intravilan 14,2 ari zona Functionarilor

Titulescu, Satu Mare

1.420 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

60.000 €
88.76 € / mp

Teren intravilan str Platanului

Careiului, Satu Mare

676 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

90.000 €
12 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Pădurea Noroieni

Titulescu, Satu Mare

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

544.500 €
55 € / mp

Teren Intravilan Premium de Vanzare | 9.900 mp ...

Careiului, Satu Mare

9.900 mp teren
f.s. 90 m
Pădure
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

10.000 €
13.33 € / mp

Teren intravilan 750 mp | Plata in 12 rate | Ap ...

Vest, Satu Mare

750 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

120.000 €

Teren intravilan, 1000 mp, zona Titulescu

Titulescu, Satu Mare

f.s. 20 m
Agenție

1 săptămână în urmă
8

120.000 €

Teren intravilan strada Cimbrului zona Bercu Ro ...

Bercu Roșu, Satu Mare

Agenție

2 săptămâni în urmă
3

312.000 €
38.55 € / mp

Teren intravilan de vanzare str. Ion Popdan

Central, Satu Mare

8.094 mp
8.094 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

56.500 €
19.64 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2.877 mp, zona Apa ...

Micro 17, Satu Mare

2.877 mp
2.877 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

120.000 €
120 € / mp

Teren intravilan, 1000 mp, zona Titulescu

Titulescu, Satu Mare

1.000 mp
1.000 mp teren

Terenuri de vânzare în Satu Mare

Satu Mare, un oraș cu o istorie bogată și o comunitate vibrantă, oferă oportunități excelente pentru investiții imobiliare. Analizând piața terenurilor de vânzare, Imoradar24.ro îți prezintă cele mai relevante informații:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 69.000 euro, cu oferte ce încep de la 8.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 3.000.000 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Dimensiuni: Cele mai mici și cele mai mari proprietăți disponibile au aceeași dimensiune de 670 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul pe metru pătrat variază între 1 euro și 210 euro, cu un preț mediu de 28 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 106 zile, indicând o piață activă.

Satu Mare reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare la prețuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Explorează acum oportunitățile disponibile și găsește terenul ideal pentru proiectele tale!