Proprietăți unice: 217
Proprietari: 13
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

95.000 €
79.17 € / mp

Teren intravilan, 1200 mp, cartier Marcus

Central, Satu Mare

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

45.000 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare Balta Blonda

Central, Satu Mare

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

330.000 €
13.47 € / mp

Teren extravilan, 24,500 mp, zona Periferie Nor ...

Periferie, Satu Mare

24.500 mp
24.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

48.000 €
37.27 € / mp

Teren extravilan intre case, 1288 mp, Ratu Mare

Central, Satu Mare

1.288 mp
1.288 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

35.000 €
124.56 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 281 mp, zona 14 Ma ...

Solidarității, Satu Mare

281 mp
281 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

65.000 €
114.64 € / mp

Teren intravilan, 567 mp, zona Titulescu

Titulescu, Satu Mare

567 mp
567 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

160.000 €
44.62 € / mp

Lot parcele, PUZ aprobat, 3586 mp, zona Lucian ...

Lucian Blaga, Satu Mare

3.586 mp
3.586 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

45.000 €
13.80 € / mp

Teren de vanzare, 3260 mp, zona Careiului

Careiului, Satu Mare

3.260 mp
3.260 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

28.000 €
14 € / mp

Teren de vanzare Strada Balta Blonda, 2000 mp

Central, Satu Mare

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

32.500 €
773.81 € / mp

Teren intravilan, proprietate 43 mp + construct ...

Central, Satu Mare

42 mp
42 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

310.000 €
52.54 € / mp

Teren extravilan de vanzare cu utilitati, 5900m ...

Burdea, Satu Mare

5.900 mp
5.900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

328.000 €
41 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 8000 mp, zona Titu ...

Titulescu, Satu Mare

8.000 mp
8.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

84.000 €
210 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 400 mp, zona Piata ...

Central, Satu Mare

400 mp
400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

61.600 €
14 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 4400 mp, in Deceba ...

Central, Satu Mare

4.400 mp
4.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

55.000 €
8.03 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Cionchesti 68,48 ...

Central, Satu Mare

6.848 mp
6.848 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

73.000 €
40.44 € / mp

Teren extravilan 1.805 mp utilitati la front zo ...

Sud, Satu Mare

1.805 mp
1.805 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

34.000 €
9.80 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 34 ari - Viile Sat ...

Central, Satu Mare

3.469 mp
3.469 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

150.000 €
20 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 7500 mp, str Gorun ...

Central, Satu Mare

7.500 mp
7.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

156.000 €
60 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2600 mp, zona Bari ...

Central, Satu Mare

2.600 mp
2.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

69.000 €
73.000 €

Teren intravilan de vanzare, 632 mp, zona Semic ...

Semicentral, Satu Mare

f.s. 18 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 69,000 € și 73.000 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

43.500 €
92.55 € / mp

Vand teren 470 mp cu constructie in Bercu Rosu, ...

Bercu Roșu, Satu Mare

470 mp
470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

43.500 €
92.55 € / mp

Teren 470 mp cu constructie in Satu Mare (Oport ...

Exterior Vest, Satu Mare

470 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

75.000 €
150 € / mp

Teren cu casa demolabila Str. Dariu Pop

Micro 14, Satu Mare

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

5.891 €
7.36 € / mp

Teren intravilan 8ari zona Poligonului

Exterior Vest, Satu Mare

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

36.500 €
9.13 € / mp

Teren Martinesti

Exterior Vest, Satu Mare

4.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

90.000 €
0.95 € / mp

Teren extravilan (arabil) de vanzare

Central, Satu Mare

94.795 mp
94.795 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

32.500 €

Teren intravilan, proprietate 43 mp + construc? ...

Central, Satu Mare

f.s. 9 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

243.500 €
19.99 € / mp

VIDEO | Teren 12.180 m2 - Cetatea Medievala Ard ...

Burdea, Satu Mare

12.180 mp
12.180 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

15.000 €

Teren intravilan, 250 mp, zona Bercu Ro?u

Bercu Roșu, Satu Mare

f.s. 5 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

34.000 €

Teren intravilan de vanzare, 34 ari - Viile Sat ...

Central, Satu Mare

f.s. 21 m