Proprietăți unice: 217
Proprietari: 13
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

230.000 €
20 € / mp

Teren intravilan agricol de vanzare Satu Mare | ...

Botizului, Satu Mare

11.500 mp
11.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

95.000 €
110.47 € / mp

Teren 860 mp Satu Mare vanzare rapida, 24 m fro ...

Burdea, Satu Mare

860 mp
860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

35.500 €
14.06 € / mp

Investitie Curtuius 1

Exterior Vest, Satu Mare

2.524 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

108.000 €

Teren intravilan de vanzare, 2000 mp, zona Luci ...

Lucian Blaga, Satu Mare

f.s. 30 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

34.000 €

Teren intravilan de vanzare, 800 mp, zona Lucia ...

Lucian Blaga, Satu Mare

f.s. 8 m
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

35.500 €
14.06 € / mp

Investitie Curtuius 1

Central, Satu Mare

2.524 mp
2.524 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

34.000 €
42.50 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 800 mp, zona Lucia ...

Sud, Satu Mare

800 mp
800 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

108.000 €
54 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2000 mp, zona Luci ...

Lucian Blaga, Satu Mare

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

54.000 €
54 € / mp

De vanzare Teren Intravilan 1000MP In Satu Mare ...

Central, Satu Mare

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

62.000 €
110.71 € / mp

Teren intravilan , loc de casa zona str. Dara , ...

Central, Satu Mare

560 mp
560 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

165.000 €

Teren extravilan de vanzare, 2500 mp, zona stra ...

Careiului, Satu Mare

f.s. 25 m
Agenție

1 lună în urmă
1

73.000 €

Teren extravilan 1.805 mp utilita?i la front zo ...

Central, Satu Mare

f.s. 16 m
Agenție

1 lună în urmă
7

29.000 €

Teren ideal pentru casa sau weekend 400 mp, cab ...

Central, Satu Mare

f.s. 15 m
Agenție

1 lună în urmă
1

330.000 €

Teren extravilan, 24,500 mp, zona Periferie Nor ...

Periferie, Satu Mare

f.s. 50 m
Agenție

1 lună în urmă
1

328.000 €

Teren intravilan de vanzare, 8000 mp, zona Titu ...

Titulescu, Satu Mare

f.s. 158 m
Agenție

1 lună în urmă
1

56.500 €

Teren intravilan de vanzare, 2.877 mp, zona Apa ...

Central, Satu Mare

f.s. 18 m
Agenție

1 lună în urmă
5

9.500 €
15.83 € / mp

4 Parcele Teren Intravilan | Strada Dara | 600 ...

Central, Satu Mare

600 mp
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

5.000 €
2.82 € / mp

Vand teren in Nagygec (Csengersima) 10 km de Sa ...

Central, Satu Mare

1.771 mp
1.771 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

37.300 €
36.300 €

Teren intravilan de vanzare, 1399 mp, in locali ...

Central, Satu Mare

f.s. 19 m
Agenție

1 lună în urmă
1

13.000 €

Teren intravilan de vanzare, 1323 mp , sat Berc ...

Central, Satu Mare

f.s. 12 m
Agenție

1 lună în urmă
2

16.500 €
38.19 € / mp

Parcele teren intravilan CU PUZ | Lucian Blaga ...

Lucian Blaga, Satu Mare

432 mp
432 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

78.000 €

Teren de vanzare, 5000 mp, zona Odobescu Satu M ...

Central, Satu Mare

f.s. 169 m
Agenție

1 lună în urmă
1

95.000 €

Teren intravilan, 1200 mp, cartier Marcus

Central, Satu Mare

f.s. 30 m
Agenție

1 lună în urmă
4

110.000 €
110 € / mp

Teren Petre.Ispirescu

Central, Satu Mare

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

119.000 €
158.67 € / mp

Teren intravilan 750 mp, front 31 m Zona premiu ...

Titulescu, Satu Mare

750 mp
750 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

45.000 €

Teren de vanzare, 3260 mp, zona Careiului

Careiului, Satu Mare

f.s. 20 m
Agenție

1 lună în urmă
2

150.000 €

Teren intravilan de vanzare, 7500 mp, str Gorun ...

Central, Satu Mare

f.s. 78 m
Agenție

1 lună în urmă
1

48.000 €

Teren extravilan intre case, 1288 mp, Ratu Mare

Central, Satu Mare

f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

240.000 €
24 € / mp

Teren extravilan in Satu Mare Sud, 10000mp-Zona ...

Sud, Satu Mare

10.000 mp
10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

205.000 €
41 € / mp

Teren de vanzare

Central, Satu Mare

5.000 mp
5.000 mp teren