Proprietăți unice: 647
Proprietari: 98
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
6

25.000 €
9.63 € / mp

Loc casa / investitie / parcelare - TEREN in M ...

Mogoșești

2.597 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
6

67.000 €
37.51 € / mp

Teren parcelabil cu proiect de casa si utilitat ...

Satu Nou de Sus

1.786 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
5

120.000 €
34.84 € / mp

Teren Intravilan | 3444 mp | Tăuții Măgherăuș

Tăuții-Măgherăuș

3.444 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
5

40.000 €
42.02 € / mp

Teren Intravilan | 952 mp | Zona UAC – Tăuții M ...

Tăuții-Măgherăuș

952 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
4

100.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Merișor, jud. Mar ...

Merișor

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
8

31.900 €
55.96 € / mp

Teren 570mp Sighetu Marmatiei / Strada Crisan

Central, Sighetu Marmației

570 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

30.000 €
15 € / mp

Teren intravilan

Călinești

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

55.000 €
63.36 € / mp

Teren Baia Mare str Barajului+Proiect

Ferneziu, Baia Mare

868 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
6

59.500 €
74.38 € / mp

PARCELA TEREN INTRAVILAN - strada Mihai Emines ...

Periferie, Baia Mare

800 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
13

299.000 €
192.41 € / mp

Teren exclusivist cu priveliste de vanzare in B ...

Valea Roșie, Baia Mare

1.554 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

29.500 €
15.12 € / mp

OPORTUNITATE - teren cu priveliste in Tauti Mag ...

Central, Baia Mare

1.951 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

32.000 €
24.83 € / mp

PARCELA TEREN - ideal pentru CASA

Coltău

1.289 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

125.000 €
52.17 € / mp

De Vanzare Teren cu PRIVELISTE SPRE ORAS

Nord-Vest, Baia Mare

2.396 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
10

85.000 €
111.84 € / mp

TEREN CU PRIVELISTE DEOSEBITA SPRE ORAS STRADA ...

Griviței, Baia Mare

760 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

27.000 €
54 € / mp

De vanzare teren intravilan, zona Dru Relax

Central, Baia Mare

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

49.900 €
28.03 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Crăciunești – 1. ...

Crăciunești

1.780 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

119.900 €
66.02 € / mp

Teren 1,816mp Sighetu Marmatiei / Strada Ion Gh ...

Central, Sighetu Marmației

1.816 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

42.000 €
24.49 € / mp

Teren 1,715mp Sighetu Marmatiei / Drumul Ciredi

Central, Sighetu Marmației

1.715 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
16

85.248 €
12 € / mp

Teren extravilan de vânzare comuna Șișești sat ...

Șișești

7.104 mp teren
f.s. 85 m
Fâneață
Extravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

33.000 €
35.750 €
40 € / mp

Teren extravilan, potențial de investiție – 825 ...

Central, Baia Mare

825 mp teren
f.s. 25 m
Extravilan
Agricol
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 33,000 € și 35.750 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

89.152 €
32 € / mp

Teren 2,786mp Sighetu Marmatiei / Strada Zimbru ...

Central, Sighetu Marmației

2.786 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

149.900 €
23.21 € / mp

Teren 6,458mp Sighetu Marmatiei / Strada Doboie ...

Central, Sighetu Marmației

6.458 mp teren
Construcții
Agenție

Azi
1

70.200 €
27 € / mp

Teren de vanzare, 2600 mp, zona Catalina

Cătălina

2.600 mp
2.600 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

Azi

70.200 €

Teren de vanzare in Catalina pozi?ie excelenta, ...

Cătălina

f.s. 18 m
Agenție

Ieri
1

70.200 €
27 € / mp

Teren de vanzare, 2600 mp, zona Catalina

Coltău

2.600 mp
2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

55.000 €
25 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2200 mp, utilita?i

Bârsana

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

Ieri
4

100.000 €
10 € / mp

Teren intravilan de vanzare Meri?or, jud. Maram ...

Tăuții-Măgherăuș

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

3.800 €
1.41 € / mp

Teren Intravilan Mocira 27 Ari | Ideal Re?edin? ...

Recea

2.700 mp
2.700 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
3

29.500 €
15.12 € / mp

OPORTUNITATE - teren cu priveliste in Tauti Mag ...

Tăuții-Măgherăuș

1.951 mp
1.951 mp teren
f.s. 26 m
Agenție

2 zile în urmă
3

9.500 €
8.64 € / mp

Grigore Ureche, 11 ari teren

Central, Baia Mare

1.100 mp
1.100 mp teren

Terenuri de vânzare în Județul Maramureș

Județul Maramureș, cunoscut pentru peisajele sale pitorești și tradițiile bogate, oferă oportunități excelente pentru investiții imobiliare. Iată un rezumat al pieței terenurilor disponibile pe Imoradar24.ro:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 50.000 euro, cu oferte care încep de la 285 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri maxime: Terenurile pot ajunge până la 6.000.000 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Dimensiuni variate: Cele mai mici parcele disponibile au 150 m², iar cele mai mari ajung până la 11.600 m².
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 20 euro, cu valori maxime de până la 6.000 euro/m² pentru terenurile din zone premium.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 126 de zile, ceea ce indică o piață activă.

Județul Maramureș reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Explorează acum ofertele disponibile și găsește-ți terenul ideal!